Murat Erdem

Köpek Eğitimi · 6 yıldır üye
Ankara Etimesgut
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009

UZMAN VE SERTİFİKALI EĞİTMEN KADROMUZLA ANKARA İÇİNDEKİ SİZLERE HİZMET VERMEK İÇİN BURADAYIZ.
TEMEL İTAAT:
KÖPEK İLE SAHİBİNİN BİRBİRLERİNİ ANLAMALARINI VE BELLİ BİR MANTIK ÇERÇEVESİNDE KÖPEĞİN İTAAT ETMESİNİ SAĞLAYAN EĞİTİM DÜZEYİNE TEMEL İTAAT EĞİTİMİ İSMİ VERİLİR. BU EĞİTİMİN SONUNDA KÖPEK “OTUR, YAT, KALK, YÜRÜ, TOPUK, BEKLE, DUR, SÜRÜN, ÖL, AFERİN VE HAYIR” KOMUTLARINI SESLİ VE İŞARETLİ OLARAK, SAHİBİNDEN GELECEK KOMUTLARA GÖRE YERİNE GETİRMESİNİ ÖĞRENİR. HEPİMİZİN KÖPEKLERİ BU KOMUTLARI BİR ŞEKİLDE UYGULAMAKTADIRLAR, AMA BURADAKİ HEDEF, KÖPEĞİN KOMUTLARI TEKRARLATMADAN DÜZENLİ VE SERİ BİR ŞEKİLDE YERİNE GETİRMESİDİR. EĞİTİM SÜRESİ KÖPEĞİN IRK, KARAKTER VE YAŞ ÖZELLİĞİNE GÖRE 20 İLA 25 GÜNARASINDADIR.
İLERİ İTAAT:
ŞEKİL OLARAK TEMEL İTAAT EĞİTİMİNDEKİ KOMUTLAR İLE AYNIDIR. BU EĞİTİMİN FARKI, KÖPEK İLE SAHİBİ ARASINDA HER HANGİ BİR TASMA, FLEXİ GİBİ KÖPEĞİN BAĞLI OLDUĞU BİR CİSİM BULUNMAMASIDIR. TASMASIZ EĞİTİM OLARAK TA ADLANDIRILAN BU EĞİTİM SİSTEMİNİN HEDEFİ, KÖPEK UZAK MESAFELERDEN KOMUTA EDİLEBİLMESİNİ VE TASMASIZ OLARAK SAHİBİ YANINDA RAHATLIKLA KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE HAREKET ETMESİNİ SAĞLAMAKTIR. EĞİTİM SÜRESİ, KÖPEĞİN IRK, KARAKTER VE YAŞ ÖZELLİĞİNİN YANINDA SAHİBİNİN DE EĞİTİMDEKİ PERFORMANSINA BAĞLI OLARAK 20 İLA 30 GÜN ARASINDA SÜRMEKTEDİR.
KÖPEĞİNİZLE BERABER YERİNDE EĞİTİM İMKANI SUNUYORUZ ONURUNU VE GURURUNU KIRMADAN SİNDİRMEDEN) TÜM EĞİTİMLERİNİ İLK DERSTEN SONUNA KADAR BERABER İZLEME VE KATILMA ŞANSI İLE ONLARDAN AYRI KALMADAN GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE EĞİTİLME TARAFIMDAN SİZLERLE PAYLAŞMAYA HAZIRIM
KÖPEĞİN KENDİ ORTAMINDA EĞİTİLMESİNİN SAHİBİ VE KÖPEK ARSINDA GÜVENİN VE İLETİŞİMİN DAHA DAHA KUVVETLİ OLDUĞUNU VE MUTLU KUYRUKLARINI SALLANDIKLARINI GÖRÜN.
İŞİMİZİN DİSİPLİNLİ VE DOĞRU YÖNTEMLE ÇALIŞMAK OLDUĞUNU BELİRTİRİM.KÖPEK EĞİTİMİNDE SADECE SEMİNERLERE KATILIP(KATILIMCI BELGESİ) İLE KÖPEK EĞİTİMİ YAPMAKTA OLAN KİŞİLER İÇİN SİZLERİN DAHA DİKKATLİ OLMALARINI TAVSİYE EDERİZ.BU DURUMA DİKKAT EDERSENİZ KÖPEĞİNİZİ DOĞRU YÖNTEMLE DOĞRU KİŞİLERE TESLİM
Teklif al >
4 Köpek Eğitimi Fiyat Teklifi Al.