Mustafa Karasu

Web Tasarım · 6 yıldır üye
İstanbul Sultangazi
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2012
F5 Medya Web tasarım - İçerik Editörlüğü ve Seo Hizmetleri

Günümüzde websitesi olmayan firma kalmadı sayılır. Size uygun, rakiplerinizden farklı, kurumsal website ve ya profesyonel e-ticaret sitesi satın aldıktan sonra, sitenizi etkin bir biçimde yönetmeniz gerekmektedir.

Sitenizin; arama motorlarının ilgisini çekecek, müşterilerinizin ne iş yaptığınızı kolayca anlayabileceği ve kurumsal yapıya sahip kaliteli bir firma izlenimini verecek şekilde yönetilmesi zorunludur. Amatörce yapılmış adi bir site kimsenin ilgisini çekmeyeceği gibi, içeriği boş site de hiçkimseye hitap etmeyecektir.
Sitenize vakit ayıramıyorsanız ve bu işi bilen bir personel arıyorsanız, artık aramanıza gerek yok.

E-ticaret sitenizin ürün, kategori yönetimini ve ya kurumsal sitenizin içeriklerini,haber ve duyuru girişlerini doğru şekilde yapabilecek kalifiye eleman bulmanız zor olabilir. Doğru personeli bulsanız bile bünyenizde barındırmanız daha maliyetli olacaktır.
Sizi yüksek maliyetlerden kurtarmak ve kurumsal bir yapıya kavuşturmak için websitenizi profesyonel ekiplerimiz ile BİZ yönetiyoruz.

Yapmanız gereken tek şey, sitenizin yönetiminde kullanılacak yazıları ve görselleri bize teslim etmek. Bundan sonrasını biz sizin için yapıyoruz.

Websitenizi en ufak detaylara dikkat ederek yönetiyoruz. İçeriğin doğru kullanımı ile google vb. arama motorlarının niteliklerine uygun yayınlar yapıldığı gibi, görsel açıdan da müşterilerinizi tatmin edecek bir siteye sahip olacaksınız.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Teklif al >
4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al.