Nexans Elektrikli Yerden Isıtma Kabloları

Yerden Isıtma Sistemleri · 6 yıldır üye
İstanbul Sancaktepe
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2006
Partners Yapı Proje İnş. San. Tic. Ltd. Şti, 15 yıldır inşaat sektörüne çeşitli alanlarda hizmet vermekte olan ATAÇ Grubunun bir üyesi olup, inşai tüm ince işleri kapsayan bir oluşumdur.
2006 yılından itibaren ise; elektrikli yerden ısıtma sistemleri konusunda, Nexans Isıtma kablolarının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve Danimarka kökenli OJ Electronics Kontrol sistemlerini kullanmaktadır. Türkiye genelinde anahtar teslimi uygulamalar sunan eğitimli çözüm ortaklarıyla çalışmaktayız. Isıtma kablosu sektöründe faaliyet gösteren grubumuz bu konuda Türkiye’deki sayılı öncü firmalardan biridir. Firmamız ve çözüm ortaklarımız sektördeki 10 yıllık sürecinde Türkiye’nin çeşitli bölgeleri ve Türkiye dışında değişik ısıtma kablosu uygulamaları gerçekleştirmiştir.
İnşaat sektörü ekipman kablolarında dünya lideri olan Nexans, 1926 yılından beri ısıtma kablosu (o günkü adıyla ALCATEL ısıtma kabloları) üretmektedir. Tüm ürünler IEC ve CENELEC gibi uluslararası standartlara uygun tasarlanmakta, test edilmekte ve Avrupa düşük voltaj kurallarına uygun olarak üretilmektedir. Çift iletken teknolojisi ve Gizli Ek Yeri teknolojisi Nexans tarafından geliştirilmiştir. Üretimin ISO 9001 kalite, ISO 14001 çevre politikası ve EMAS belgeleri mevcuttur. Metalik zırh ile korunan ve %100 su geçirmez özelliği olan Nexans ısıtma kablolarının yerel kurallara uygunluğu muhtelif ülkelere ait sertifikasyonlar ile (UL, GOST vb.) belgelenmiştir.
PARTNERS YAPI olarak ısıtma kablosu sektörünün Türkiye’de çok daha büyüyeceğine inanmakta ve çeşitli inşaat imalatlarınız için en güvenli ve pratik ısıtma çözümlerini sunabileceğimizin bilinciyle bu konuda sürekli yatırım yapmaktayız.
Nexans ısıtma kabloları ile elektrikli yerden ısıtma sistemi kullanmanız halinde, elde edeceğiniz sonuçlar ve size sağlayabileceği avantajlar hakkında görüşmek, uygulama detayları ile ilgili kapsamlı paylaşımda bulunmak, firmamızı tanıtmak ve referanslarımızı sizlerle paylaşmak isteriz.
Saygılarımızla.
Teklif al >
5 Yerden Isıtma Sistemleri Fiyat Teklifi Al