Duygu Analiz

Psikolog · 1 yıldır üye
İstanbul Bakırköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2008
Klinik Psikolog Nur Meriç;
Psikoloji, Davranış Bilimleri ve Sosyoloji eğitimleri ile birlikte, dünyaca tanınmış kişisel gelişim uzmanlarından, psikologlardan ve psikiyatristlerden çeşitli kuramlar üzerine eğitim almıştır.

Eğitim alanlarından bazıları; Aile Danışmanlığı, Gottman Çift Terapisi, Transaksiyonel Analiz, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Logoterapi, Cinsel Terapi, NLP ve Koçluk eğitimleri, EFT ( Duygusal Özgürleşme Teknikleri ), Nefes Terapisi, Hipnoz, Organizasyon Psikolojisi, Gelişimsel Transaksiyonel Analiz eğitimleri, v.b.

Nur Meriç, kendi kurumu olan Duygu Analiz Psikolojik Gelişim ve Aile Danışmanlığı; bünyesinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bireysel terapi, grup terapisi, bireysel eğitimler alanında verdiği hizmetlerin yanı sıra; kurumsal şirket eğitimleri, kurumsal danışmanlık, koçluk gibi birçok alanda aktif olarak rol almaktadır. Aynı zamanda Uluslararası NLP Birliği (INLPTA) üyesi, eğitmeni, uygulayıcısı ve danışmanıdır. Uluslararası geçerli eğitim sertifikaları verme yetkisine de sahiptir.

Transaksiyonel Analiz ve Panik Atak Dostları (Pandost) Derneği, televizyon programları ve dergilerde çıkan yazıları ile de kitlelerin kendi gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

Aynı zamanda “Dönüşüm Yolu” ve ".Ve Mucizeydi Yaşamak Gelişim Yolu" kitaplarının
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.