Ostoura Estetik & Güzellik

Epilasyon · 4 yıldır üye
İzmir Bayraklı
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2016
Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer ışınlarının ve enerjisinin kullanıldığı, sağlığınıza zarar vermeyen bir yöntemdir. Lazer ışınları cilde uygulandığı zaman, kıl rengini oluşturan melonin pigmentlerine nüfuz eder ve kıl köküne yoğunlaşır. Bu yoğunlaşma sayesinde, emilen lazer ışınları tarafından kıl kökü parçalanarak yok edilir. Bu işlem belirli aralıklarla tekrarlandığı zaman, her seferinde oluşan kıl kökleri parçalanır ve zamanla lazer epilasyon uygulanan bölgede kıl çıkması kayda değer şekilde azalır, %90 oranında bir tüy kaybı yaşanır.
Lazer epilasyonda tek sansta sonuç almak mümkün değildir. İyi sonuç almak için seansların belirli aralıkla tekrarlanması gerekmektedir. Bunun sebebi de, kılların gelişim evrelerinin farklı olmasıdır. Lazer epilasyon kılların anajen gelişim evresindeki halini yok eder ve bütün kıların tek bir seansta yok olması mümkünsüz olur. Seanslar belirli aralıklarla tekrarlandığı zaman, kılların bu gelişim evresinede yok edilmesi başarıyla gerçekleştirilir.
Kaç Seans Sonrası Kıllar Dökülür?
Seans sayısı farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, lazer cihazı koyu teni görmekte zorlandığı için koyu renk tendeki kıllar daha fazla seans gerektirmekte ve daha geç dökülmektedir. Bunun tam aksine, açık ten renklerinden işlem daha hızlı sonuç göstermekte ve başarılı olmaktadır. Genel olarak, kıl yapınızın durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte, alt bacak, genital alan, koltuk altı gibi alanlarda en az 5 seans sonrası istediğiniz sonuçlara ulaşmanız mümkün olmaktadır. Sırt, yüz (dudak üstü, yüzün tamamı), kol kıllarında etkili sonuç için 7-10 seans gerekmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken detaylardan biri de, uygulamayı yapacak olan uzmanın profesyonelliğidir. Uygulama sırasında, dalga atışlarının boyuntunun doğru belirlenmesi önemlidir. Doğru yapılan bir uygulama sonrasında, 2-3 gün içerisinde tüylerin kendiliğinden döküldüğünü veya elle çektiğinizde kökünden koparak düştüğünü göreceksiniz.Son tekn
Teklif al >
4 Epilasyon Fiyat Teklifi Al