Ozan Çoban

Online Piyano Dersi · 5 aydır üye
Bolu Bolu
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
1984 yılında İstanbul da doğdu. Beş buçuk yaşında profesyonel piyano eğitimine Esra Ramadanoğlu ile başladı. İlk resitalini 7 yaşında veren sanatçı, bir çok kültür merkezi, huzurevi ve okulda, 400 ün üzerinde solo resitalde seyircisiyle buluştu. İtalya da özel bir dinletide, klasik müzik repertuvarından seçme eserleri icra etti.

Türkiye birincisi olarak öğrenim görmeye hak kazandığı Özel Darüşşafaka Lisesi’nde orta öğretimini tamamladı, lise devresinde seviye sınavı ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü ne kabul edildi.

Başarıyla mezun olduğu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı’nda Babür Tongur ile armoni ve kompozisyon teknikleri, Prof.Seher Tanrıyar ile piyano çalışmalarını gerçekleştirdi. Prof. Thomas Steinhöfel’in (Liszt School of Music, Weimar) ustalık sınıfına katıldı, yüksek lisans çalışmalarını yine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü nde Prof. Metin Ülkü danışmanlığında başarı ile tamamladı. .

2011-2012 sezonunda Sadri Alışık Kültür Merkezi bünyesinde, "Keşanlı Ali Destanı" adlı müzikal oyunda, müzik direktörü asistanı/piyanist olarak görev aldı. 2012-2013 sezonunda sahne alan "Küçük Adam Ne Oldu Sana?" adlı müzikli oyunda müzik direktörlüğü yaptı. 2013-2014 sezonunda ise BEBEK "Tüpe Sıkışmış Umutlar" adlı tiyatro oyununun müziklerini besteledi.

Klasik müzik ve Türk bestekarlarımızı çocuklarımıza tanıtmak, sevdirmek, ön yargıları ortadan kaldırmak ve çocuklarımızın ilgisini bu yöne çekme amacıyla
2015 yılında hayata geçirdiği "Ozan Çoban’la Klasik Müzikli Söyleşiler" (Eğitim Odaklı Kültür Sanat Projesi) adlı etkinlik projesiyle, yurt genelinde gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında, 27 İlde 34 bin 558 çocuğa ulaşarak, benzer projeler arasında "en fazla çocuğa ulaşan etkinlik projesi" ünvanıyla dünya rekoruna imza attı. (Proje sahibi olduğu, piyanist ve sunuculuğunu üstlendiği bu proje hala devam etmektedir.)
Teklif al >
3 Online Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al