Özsarıca Nakliyat

Evden Eve Nakliyat · 11 yıldır üye
Ankara Keçiören
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1998
Şirketimiz Ankara İlimizde Evden eve Nakliyat sektöründe en üst düzeyde profesyonelce hizmet verebilmek için gerekli departmanlarda görev alan personeli Evden eve Nakliye konusunda üst derecede bir eğitime tabi tutmaktadır.

Ankara Özsarıca Evden eve Nakliyatın en önemli prensiplerinin başında disiplin, profesyonellik, hijyen, memnuniyet ve güler yüzlü olmak gelmektedir.

Ankara Özsarıca Evden eve nakliye yılların tecrübesiyle nakliyat sektöründe her türlü Evdeneve Taşınma için en popüler ve güvenilir firma olmayı hizmet farkından dolayı başarmıştır.

Firmamız 1998 yılından bu yana Ankara da Siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat , Ofis nakliye, fabrika taşımacılığında da bizi arayın. Ankara Özsarıca Nakliyat Olarak , şu ana kadar yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

Vizyonumuz ;

Evden eveve Yurtiçi nakliye sektöründe Türkiye nin En iyi Nakliye Firmaları arasında yerimizi almak, Gelişmiş teknoloji , Kaliteli malzeme ve profosyonel kadrosu ile Ulusal firma olmak.Misyonumuz ;

Ankara Özsarıca Evden eve.Nakliye firması olarak taşımacılık sektöründe iş tecrübesini iş deneyimi ile birleştirerek Evdeneve Nakliye Sektöründe kendine özgün hizmet anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmek- Taşıma Değerine göre sigorta , Müşteri memnuniyet garantisi ve Yetki Belgeli Taşımacılık olarak siz değerli Müşterilerine hizmet vermek. Firmamız Uluştırma Bakanlığı nın Öngördüğü K1 ve K3 Belgeleri ile Hizmet vermektedir.
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al