Perle Yapı

Otopark Epoksi Zemin Kaplama · 1 yıldır üye
İzmir Bornova
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Perle Yapı kuruluşundan itibaren endüstriyel zemin çözümleri ve dekoratif beton tasarımları alanında, konusunda deneyimli personeller ve yapı kimyasalları firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanımız olan beton uygulamaları ile ilgili müşterileri memnniyetini en üst düzeyde tutarak tüm Türkiye’de ve yurt dışında hizmetlerine devam etmektedir.
Hizmetlerimiz arasında fabrika zeminleri, otoparklar, hastaneler, avm zeminleri, antrepo, depo, hava limanları gibi bir çok alanda en uygun ve doğru çözüm noktasını sunmaktadır. Beton üzerinde istenen kaplama türüne göre epoksi, poliüretan, epoksi terrazzo, pvc kaplaması, beton mekanik silimi ile zemin hazırlığı, beton parlatma, beton tasarımı, self levelling akıllı şap uygulamaları, tozumaz ve beton koruyucu emprenye astar ve beton verniği gibi optimum çözümler sunmaktayız.
Perle Yapı endüstriyel zemin uygulamaları konusunda uzmanlaşarak bu alanda hizmetlerini sürdürmekte ve piyasada yapmış olduğu referansları ile doğru yolda olduğunu kanıtlamıştır.
Perle Yapı müşteri ile bizzat temas halinde çalışmakta, müşteri taleplerini ortak görüşler alınarak değerlendirmekte ve projelendirmektedir. Uzman ekip lideri ve personeller ile birlikte yenilikleri yakından takip etmekte ve sürekli eğitim politikasını amaçlamıştır. Projeleri profesyonel ekip ve ekipmanları ile planlanan zamanda uluslar arası standartlara uygun şekilde bitirmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.
Perle Yapı üzerinde çalıştığı her projeyi kendi projesi gibi sahiplenen, kaliteden ödün vermeyen, alternatif çözümler üreterek müşteri bütçesine yönelik çalışmaları ilke edinmiş, şeffaf iş politikasını benimsemiştir.
Teklif al >
5 Otopark Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Teklifi Al