Pet Sitter İstanbul

Kedi Oteli Pansiyonu · 2 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1999
Merhabalar
35 yıldan fazladır kedi ve köpek bakımı konusunda tecrübeliyiz. Kadıköy Kalamış tarafındayız.
PetSitterIstanbul hesap adıyla sosyal medya üzerinden Referanslarımıza ulaşabilirsiniz.

Kazancımız Sahipsiz Sokak Hayvanları yararına kullanılmakta ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılmaktadır.

Kedi ve Köpek sahibi olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz konu; izin, tatil, iş seyahatleri, aile ziyaretleri gibi dönemlerde kedimizi emanet edeceğimiz kedilerin dilinden anlayan, kedilerin karakterlerini tanıyan, kedileri seven, güvenilir insanlara kolayca ulaşabilmektir.

Çalışma Modelimiz
Kedinin Kendi Evinde Bakım Hizmeti

Çalışma alanımız ve uzmanlığımız doğrultusunda bu özel dönemlerinizde kedinizin bakımını “ alışkın olduğu ortamda ” üstlenerek güvenli, huzurlu ve özgür hissetmesini sağlıyoruz.

Siz evde yokken günde 1 defa kedinizi ziyaret eder, suyunu ve mamasını tazeler, kumunu temizler ve enerjisini dengeleyebilmek için ona oyun vakti ayırırız.

Hizmet süresi maksimum 60 dakikadır.

Bu süre içerisinde kontrollü bir şekilde evin havalandırılmasını da sağlarız. Fotoğraf ve videolarını da çekip sizinle paylaşırız.

İş ücretini edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda iş başında temin ediyoruz.

Ekibimizde fotoğraf sanatçısı bulunmaktadır. Pati Portre Hizmetimizden yararlanmak isterseniz ayrıca randevu alınabilir. Ziyaret süreleri içesinde ücretsiz olarak bir kaç adet profesyonel fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Bnkz. Inst. esraguroyphotography

35 yıllık bu süreç içerisinde 30 dan fazla annesiz kalmış bebek kedilerin de bakımını üstlendik, geçici yuva desteği sağladık ve ücretsiz sahiplendirilmelerini yaptık. Halen Sokak ve Bahçe ortamında da düzenli bakımını üstlendiğimiz kediler mevcuttur.
Teklif al >
4 Kedi Oteli Fiyat Teklifi Al.