İkia

Panel Çit · 4 yıldır üye
İzmir Güzelbahçe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Ikia Tel Çit Sistemleri, İzmir tel çit sektöründe keşif, projelendirme, malzeme tedariği ve montaj işlerini kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapmaktadır. Firmamız, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları yapmaktadır.İRTİBAT VE KOORDİNE 0541 542 42 87 Levent ARICI
www.telcitizmir.xyz

Sahanın tarafımıza teslimini müteakip, malzeme tedariği / imalatı, nakliyesi ve iş sahasına malzeme Dağıtımı

A-PANEL ÇİT HASIRI
Yatay ve Düşeyde 4,30 mm kalınlığında galvaniz çubuklardan oluşan, 5 x 15 cm gözenek aralığında, 120 cm yüksekliğinde, 250 cm genişliğinde, yatayda 2 adet hadve işlemi yapılıp bükümlerde çift çubuk olup mukavemet kazandırılarak dik duruş elde edilen panel çit, polyester bazlı elektrostatik fırın boya ile Ral-6005 yeşil renkte boyanarak montaja hazır haldedir.

B-PANEL ÇİT DİREĞİ
50 x 50 x 2,00 mm, 120 cm yükseklikte üretilen kutu profil direklerin tabanlarına 5 mm kalınlıkta, 12 x 12 cm genişliğinde ankraj plakası kaynatılmış haldedir. Direklere galvanizleme işlemi yapılıp polyester bazlı elektrostatik fırın boya ile Ral – 6005 yeşil renge boyanarak montaja hazırdır.

C-PANEL ÇİT BAĞLANTI ELEMANLARI
Direkler üzerine Panel çitler Ral-6005 yeşil renkte plastik veya metal klipsler veya kelepçe ile tutturulur.
Profil direkler beton zemine Q10 luk 10 cm çakma çelik dübellerle montajı yapılır.
Direklerin üst kısımlarına yağmur suyu girmemesi için yeşil renkte PVC direk kapakları kullanılır.İRTİBAT VE KOORDİNE 0541 542 42 87 Levent ARICI
www.telcitizmir.xyz

YENİ NESİL ÇİT DİREKLERİ PANEL ve BARİYER SİSTEMLERİ
Eski yöntemlere göre birçok avantajı olan bir sistemdir. Sistem erkek ve dişi parça olmak üzere iki parçadan oluşur. Dişi parça istenilen derinliğe hidrolik veya mekanik ekipman ile çakılır. Daha sonra üst erkek parçanın montajı yapılarak, direklerin üzerine çit örgü teli, dikenli tel veya diğer malzemeler monte edilir.
• Kurulumu çok hızlı ve kolaydır.
• Direkler çakma yöntem
Teklif al >
4 Panel Çit Fiyat Teklifi Al.