Prolife

Haşere İlaçlama · 4 yıldır üye
İstanbul Pendik
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Türkiye’de vazgeçilmez bir kurumsallaşmış Pest Kontrol ve İlaçlama şirketi olmak arzusu ile, teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakinen takip etmek ve uygulamak; farklılaştırılmış en iyi hizmeti sunmak ve artı değerler yaratmak hedefleri ve Türkiye’de en üst kalite ve standartta hizmet vermek üzere PROLİFE ismi altında faaliyet gösteren PROLİFE ÇEVRE SAĞLIĞI, İLAÇLAMA, TEMİZLİK VE GIDA HİZMETLERİ TİC. LTD.ŞTİ kurulmuştur.

PROLİFE, kendisine özgü bilgi birikimi, teknolojisi ve knowhow’ı ile her türlü ticari alanların, prestij noktalarının ve konutların varolan çevre zararlılarıyla mücadelelerinde ve olası zararlıları engelleyici önlemleri alma konularında standart hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini en önde tutmaktadır.

“PEST KONTROL ve İLAÇLAMA” konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla, en üst uluslararası standartlarda hizmet vermekte olup, her türlü standart denetimlerine de hizmet verdiği şirketleri hazır hale getirmektedir.

Gıda üreticilerine ve özellikli diğer işletmelere hizmet veren teknik kadromuz tamamen diğer operasyonlarımızdan arındırılmış ve özellikli olarak İNSAN, GIDA GÜVENLİĞİ ve STANDARTLARI konularında eğitilmişlerdir.

Aynı işyerlerine aynı teknisyenimiz hizmet vermekte, verdiğimiz hizmetlerimiz yazılı standartlarımıza göre iş yerlerinde yerinde denetlenmektedir.

Bu denetimlerimizin yanı sıra, Kalite üst denetim ekibimiz, teknik ekibimizi denetlemekte, istenildiği takdirde, işletmeleri HACCP kurallarına göre; özel ağırlığı pest, hijyen ve sanitasyon olmak üzere denetimlerini ve raporlamalarını yürütmektedir. Bu çalışmalarda işletmelerin iyileştirmeye yönelik tarafları belirlenmekte, ileriye dönük iş hedefleri de tayin edilmektedir.

Koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sağlamak için hizmet satmak değil, firmalara ilgili bilgiler sağlamak ve onları yönlendirmek ana hedeflerimizin başında gelmektedir.

Sizlerle çalışmayı yürekten arzulamaktayız.
Teklif al >
4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al