Prosis Yönetim

Site İlaçlama · 7 yıldır üye
İzmir Bayraklı
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
İlaçlama hizmetlerimiz kendi hizmet markamız olan Proclinic İlaçlama tarafından alanında uzman, hizmet eğitimli profesyonel personellerimizle etkili Pest kontrol planı teknikleri kullanılarak yapılır.

Toplu yaşam alanlarınızda ve tesislerde oluşabilecek böcek, kemirgen ve her türlü haşerelerden korunarak Pest kontrol plan larımızla sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlıyoruz.

Deneyimlerimiz neticesinde apartman ve sitelerde haşere ve kemirgenlere daha sık rastlandığını gözlemlemekteyiz. Özellikle bahçeli apartman ve site yaşamında haşere ve kemirgenler büyük sorunlar teşkil etmektedir.

Haşere ve kemirgen istilasına uğramış bir bina ve tesislerde tek bir daireye uygulanan ilaçlama kısa vadede sorunu çözümlemekle birlikte, uzun vade de bir etki sağlamamaktadır. Çünkü merdiven boşluğu, sığınak, kalorifer dairesi, bahçe ve havalandırma boşluğu gibi ortak kullanım alanlarında yuvalanmış haşere ve kemirgenler, ilaç uygulaması yapılmış bir daireye, ilacın etkisi geçtikten sonra tekrar rahatlıkla girebilmektedirler.

Bu sorunlarla karşılaşmamanın en iyi çözüm yolu, bina ve tesislere toplu olarak ilaç uygulaması yapılmasıdır. Böylece ortak kullanım alanları dahil olmak üzere her yönden ilaç uygulanan alanda bir daha asla haşere ve kemirgene rastlamak mümkün olmayacaktır.

Bina ve tesislerde toplu olarak ilaçlanmasının bir diğer kazanımı ise daha düşük maliyetli olmasıdır. Hem zaman hem de maliyet açısından bina ve tesis yönetimlerine avantaj sağlamaktadır.
Teklif al >
4 Site İlaçlama Fiyat Teklifi Al