Psk.gonca Barut

Psikolog · 10 aydır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014
Lisans Eğitimimi 2014 yılında Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladım.
Yüksek Lisans tezimde kendimi klinik psikoloji alanına hazırlamak için Psk. Dr. Zeynep Tüzün ile birlikte çalıştım.Tezimi ilişkiler, bağlanma türleri, boyun eğici davranışlar ve ilişki doyumu üzerine yazdım. İlişki dinamikleri ve bunları sağlıklı temellere oturtulması ve böylece ilişkiden alınan doyumun artması hala üzerine çalıştığım konular arasında yer almakta.
Meslek hedefim olan klinik psikoloji alanına Hacettepe Psikiyatri servisinde yaptığım staj ile adım atmış oldum. Bu staj esnasında hastaları gözlemle, tedavi planlarını öğrenme imkanı buldum. Bu sırada uygulanan pek çok testi öğrendim ve uyguladım.
Mezun olduktan sonra çalışmaya başladığım huzur evi ve yaşlı bakım merkezi ise beni şu an çalışmak olduğum alana hazırlanmamda oldukça faydalı oldu. Bu iş deneyimim sırasında iletişim sorunu çeken Alzheimer ve benzeri hastalarla Avrupada kullanılan iletişim ipucu kartlarını uygulamaya geçirdim ve çok güzel sonuçlar elde ettim.
Klinik psikoloji alanına; 2016 yılında Başkent Üniversitesinde özel öğrenci olarak başladığım Klinik psikoloji yüksek lisansımla başladım. Eğitimini de aldığım bilişsel davranışçı terapi yöntemleri konusunda kendimi daha çok geliştirme imkanı buldum.
Şu an Yakın Doğu Üniversitesinde devam etmekte olduğum Klinik Psikoloji yüksek lisansımla ile mesleğe kesin adımlarımı atmış oldum. Kedimi donanımlı ve hazır hissetmemi sağlayan bu eğitimler sayesinde klinik psikoloji alanında bireysel terapilerime başlamış oldum. Yüksek lisansım sayesinde kedimi geliştirme imkanı bulduğum psikodinamik bakış açısıyla da bir psikolog olarak insanlara geniş bir pencereden bakma imkanı buluyorum. Her insanın benzersiz olduğu ve bu yüzden insanlara standart, sınırlı bir bakış açısıyla yaklaşılmaması gerektiğine inanmaktayım. Bu yüzden kendimi farklı alanlarda geliştirmek için eğitimler almaya devam etmekteyim.
Şema Terapi
Bilişsel Davranışçı Terapi
Pozitif Psikoterapi
B
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.