Rahmi Hoca

Disleksi Eğitimi · 3 yıldır üye
Samsun İlkadım
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın. Henüz müşteri yorumu bulunmamaktadır.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2009
10 Yıllık öğretmenim . İlkokul , özel eğitim ( özel öğrenme güçlüğü, disleksi , down sendromu , otizm , dikkat dağınıklığı …) öğrencilerine ilk okuma yazma eğitimi, okuma hızlandırma , okuduğunu anlama , ödevlere yardimci ve eksik konuları tamamlama konusunda özel ders veriyorum. Öğrencilerimin ilgi ve tam olarak ihtiyaçlarına göre çalışma materyallerini kendim hazırlıyorum.
Bunun yanında matematiği materyallerle somutlastirarak en basit hale getirip her öğrencinin anlayabileceği seviyede ve oyun şeklinde etkinliklerle çalışıyorum. Böyle olunca her kazanımı çocuklar çok daha iyi ve kalıcı bir şekilde eğlenerek öğrenmiş, günlük yaşamına aktarmış oluyor.
Akranlarından geride kalmış ilköğretim öğrencilerinin acilen bana ulaşmalarını özellikle tavsiye ediyorum. Mutlu öğrencim ve velilerimden biride siz olun.
Dersleri genelde çalıştığım kurum veya öğrencim evinde veriyorum. Ayrıca ilköğretim matematiği üzerine çıkarmış olduğum bir kitabım var. Ve henüz basım aşamasında okuma yazma öğretimi ve okuma anlama geliştirici yardımcı kaynaklarla ilgili çalışmalarım devam etmekte.
0*553*093*34*83 dan ulaşabilirsiniz.
Teklif al >
4 Disleksi Eğitimi Fiyat Teklifi Al