Rainsoft Libelle Waterlife

Su Arıtma Tamir ve Teknik Servisi · 4 yıldır üye
Bursa Osmangazi
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2007
Sektöründe Dünya’da en kaliteli cihaz üreticisi olan RainSoft Amerika Chicago üretim tesislerinde içme suyu cihazları, evsel cihazlar, ticari cihazlar ve karbon filteler olmak üzere 900’ün üzerinde su arıtma sistemi üretmektedir. Yaklaşık 50 ülkede 61 yıldır faaliyet gösteren RainSoft ülkemizde 21 yıldır 30.000 üzerinde kullanıcıya hizmet vermektedir.

RainSoft su arıtma cihazı ile musluğunuzdan taze, lezzetli ve güvenilir bir su içmenin tadına varacaksınız. RainSoft suyu ile birlikte elektrikli ısıtıcılarınız ve beyaz eşyalarda görülen kireçlenme son bulacak, lavabolarınız ve duşakabin vb. yüzeylerdeki kireç lekeleri ortadan kalkacaktır.

Çamaşır makinelerinizde kullanılan kireç önleyici yumuşatıcılar , bulaşık makinelerindeki tuz ve parlatıcı gibi kimyasalları kullanmak zorunda kalmayacak, söz konusu makinelerinizde daha az deterjan kullanacaksınız. RainSoft ile birlikte saçlarınızda ve cildinizde olağanüstü bir yumuşamaya şahit olacaksınız. Sizi de RainSoft kalitesini keşfetmeniz için en yakın satış noktamızla irtibata geçmenizi öneriyoruz.
Teklif al >
4 Su Arıtma Fiyat Teklifi Al.