Ramsoy İnşaat

Dış Cephe Kaplama · 9 yıldır üye
Ankara Altındağ
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2013
USTA,SIVA MALZEMESİ-ZEHİRLİ İLAÇ-HAFRİYAT MALZEMESİ DERDİNE SON VERİYORUZ.
-Görsel yönden gerçek taş uygulamasından hiç bir farkı bulunmamakla birlikte,kullanılan özel boya sayesinde dokunduğunuz da aynı hissi alabileceksiniz.ÜRÜNLERİMİZ RULO TARZ YA DA PLASTİK DUVAR KAĞIDI DEĞİLDİR.
-Ürünlerimiz kendi imalatımız olup tamamı TSE (Türk Standartları Enstitüsü) belgelidir.Bu yönü ile ilk farkımızı ortaya koymaktadır.
-Ürünlerimiz de sağlığınızı etkileyecek boya malzemeleri kesinlikle kullanılmamaktadır. Kullanılan tüm karışımların patentleri tarafımızca alınmıştır.
-Muadil ürünler gibi sert plastik ya da ince kağıt ürün değildir.
-Isı yalıtım ve ses yalıtım belgeleri alınmış,iç cephe ve dış cephe de gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünlerdir.
-Ürünlerimiz yaklaşık olarak 15 gün su geçirmezliğini kontrol etmek için testleri yapılmış ve başarı ile testlerden geçmişlerdir.
-Nem ve rutubetten etkilenmez.
-Renk solmasına karşı 3 YIL GARANTİ ve sonrasında 10 SENEYE kadar sadece %5 renk solma olasığı ile kullanmaya başladıktan sonra kalitesini ortaya koymaya başlayacaktır.
-İç cephe için usta çağırmanıza gerek yok.Özel yapıştırıcısı sayesinde puzzle birleştirir gibi düz bir duvara kendiniz uygulayabilirsiniz.
Ürün Ebatarı :
Yükseklik: 50 cm
Genişlik: 121 cm
Et Kalınlığı: 4 cm
(Derinlik)
Yoğunluk: 26 Dansite
(25/28 kg/m3)
Fiyatlarımız yukarıda belirten ebatlarda bir adet ürünün fiyatıdır. (Birim fiyat uygulaması vardır.)
TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR.
Teklif al >
4 Dış Cephe Kaplama Fiyat Teklifi Al