Reyhan Buharlı Temizlik

Halı Yıkama Temizleme · 2 yıldır üye
Kayseri Kocasinan
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2021
KAYSERİ'NİN HALI YİKAMA BUHARLI KOLTUK YIKAMADA PROFESYONEL FİRMASI 🌟
Randevu ve Bilgi İçin Başlıca hizmetlerimiz:
🚩Koltuk takımı, Kanepe, Yatak Oto Koltugu yıkama; 🚩 Halı yıkama ,battaniye,yorgan yıkama 🚩Stor perde, her türlü tül perde yıkama ile hizmet vermekteyiz. Bizi Google yorumlarımıza bakarak musterilerimizden sorun. Tamamı gerçek müşteri yorumu olan yorumlar hizmet almanızda belirleyici olacaktır.Armut sitesi tarafından Kayseri'nin en iyi koltuk ve halı yıkama firması olarak gösterilmekteyiz.
🔖🔖🔖 Kayseri'de de BUHARLI KOLTUK YIKAMA hizmetine devam ediyoruz. Temizliğin ekmek ve su kadar önemli olduğu pandemi doneminde BUHARLI yıkama ile sadece kir ve lekelerden değil, derece bar basınçlı buharla birlikte mite, allerjen, akar, virüs ve zararlı bakterilerden koltuklarınızı temizliyoruz .
↪ Koltuk yıkama işlemimiz ortalama iki saat sürüyor. Çift motorlu profesyonel vakum makinalarımızla çift durulamalı olarak % suyunu çekiyoruz. % lik nem de gün içinde kuruyor.
⚠️ Koltuk yıkamalarımızda, matkap makinesinin ucuna takılan özel fırçayla fırçalama yapıyoruz.koltugun cinsine ve kir durumuna göre devir ayarı değişmektedir.Buhar fırçası ile de ikinci kez fırçalanmış ve buharlanmış olan koltuklar yumuşayınca vakum işlemi başlamakta.Vakum gücümüz o kadar kuvvetlidir ki araç yıkama hizmetinde tavan yıkamaya tavanı indirme riskinden dolayı girmiyoruz.
📌 Tüm Hizmetlerimiz Garanti Kapsamındadır, Koltuklarınızın kusma İhtimali yoktur. Ancak oluşması halinde garanti kapsamında ücretsiz hizmet veriyoruz
👍 Verdiğimiz Hizmetten Memnun Kalmazsanız KESİNLİKLE ÜCRET Almıyoruz.
❌ Taklitlerimizden Sakının İşi Uzmanına Bırakın 🤝
KOLTUK TEMİZLİĞİ, EK İŞİMİZ DEĞİL TEK İŞİMİZDİR
☘️☘️☘️ REYHAN BUHARLI KOLTUK YIKAMA KALİTESİ SİZİNDE HAKKINIZ☘️☘️☘️ Parasını seven başka firmaları;koltuğunu, halısını, perdesini seven bizi tercih ediyor.
✨ Macera Aramayın Bizi Arayın
Teklif al >
3 Halı Yıkama Fiyat Teklifi Al