Sadık Esin

Köpek Eğitimi · 2 yıldır üye
Ankara Altındağ
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2011
Merhaba, iktisat mezunu ve insan kaynakları uzmanıyım Üst düzey yöneticilik kariyerimi emekli olarak tamamlayıp on yıla yakındır profesyonel köpek eğitiyorum. Bildiğiniz gibi köpekler doğaları gereği sürü hayvanlarıdır. Dahil olduklarıda sürüde; mutlaka bir lider vardır. Bu Lider sürü bireylerini tehlikeden korur, onlara barınacakları, beslenenecekleri alanlar bulur, üremelerini sağlar.
Bu anlamda lider; Güçlü, zeki, özgüvenli saygı duyulan ALFA bir bireydir. Köpeğinizi sahiplenip evinize getirdiğiniz andan itibaren, eviniz ona sağladığınız güvenli bir; alan, aileniz yani eşiniz çocuğunuz, diğer pet hayvanlarınız onun gözünde sürünün diğer bireyleri olacaktır. İşte tam bu aşamada ona bir lider gerekecektir. Sürüde hiyararşi oluşturan, kurallar koyan bireyler arasında saygı ve adalet dengesi kuran alfa profil olmalısınız. Eğer onun kriterlerinde bir lider profili olmazsanız (siz veya aileden biri) köpeğiniz bu konuda bu görevi kendi üstlenir. İşte o zaman köpeğinizle yaşayacağınız sorunlar üst üste koyarak artar.
Benim eğitim modelim ise; Köpeğinize nasıl lider olacağınızı, köpeğinizin de size karşı nasıl itaatkar olacağını pozitif koşullandırma ve sürü psikolojisini birlikte kullanarak öğretmektir. Eğitimlerimi köpeğiniz le yaşadığınız soruna bağlı olarak , sizin evinizde de benim evimde de verebiliyorum. Evimde ; köpeğiniz kendi evinizde hangi koşullarda yaşıyorsa benim evin de de aynı koşullarda yaşıyor. Eğitimlerimle çektiğim anlatımla videolarla köpeğiniz egitilirken siz de eğitim hakkında bilgi sahibi oluyor, bir anlamda siz de eğitim alıyorsunuz, ayrıca video ile köpeğinizin benim evimde nasıl yaşadığı hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.
Teklif al >
4 Köpek Eğitimi Fiyat Teklifi Al.