Sahi Grup Perde Fabrikadan Halka Satış Mağazaları

Tül Perde · 1 yıldır üye
Ankara Etimesgut
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2004
Sahi Grup Tekstil Perde Sistemleri Ltd.Şti. 10 Yıllık birikimin ve emeğin sonucunda Direk imalattan Halka Perakende Satış Politikasıyla 2014 Yılında yenilenen yüzüyle Mekanizmalı Perde İmalatçısı olarak Fabrikasını Eryaman Köyünde Kurmuştur. Kalabalık uzman kadrosu, perakende mağazalarıyla bügun tüm Ankara ve çevre illere hizmet veren bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Sektörde Genç bir soluk olarak yerini alan firmamız, yurt içi ve yurt dışı ilerleme stratejisini belirlemiş, büyüyen sermayesi ve kadrosuyla TÜRKİYE markası olmayı hedeflemiştir.

Türkiye ve Avrupa nın önde gelen Tül perde, perdelik, döşemelik, fonluk, baskılı fonluk, zebra & stor dokuma sanayi firmaları ile çalışan fabrikamız; Yaşam alanlarınızı keyifli hale getirebilecek her türlü ayrıntıyı düşünerek; Evler, Ofisler, Restourantlar, Oteller, Cafeler ve Kamu Kuruluşları gibi resmi kurum ihalelerini de alarak özel çözümler sunar, Ayrıca iç mimarlar için bir çözüm ortağıdır.

Ürünlermizde vazgeçilmez olarak belirlediğimiz "Kalite ve Hızlı" olma şartlarını ilke edinerek Müşteri Memnuniyetini öncelik alarak tüketicilerimize direk peraknde satış mağazalarımız aracılığı ile ulaşmaktayız.

Mekanizmalı Perdeler Olarak; Zebra perde, Stor perde, Tül+Stor perde, Silüet Perde, Katlamalı Zebra perde, Baskılı perde, Dijital Baskılı perde İmalatı yapan firmamız ayrıca, Sektörde öncü markaların Tül perde, Fon perde, İp perde, Kumaş Stor perde (Roller Blind), Katlamalı perde, Japon Perde, Jaluzi Perde, Cam balkon perdesi ( Plise) gibi birçok perde çeşidininde toptan ve perakende olarak Satış ve Pazarlamasını da yapmaktadır. Uzman Kadromuzla Satış öncesi ve sonrası, Ölçü, Montaj, Bakım ve onarım Hizmetleride verilmektedir.
Teklif al >
4 Tül Perde Fiyat Teklifi Al.