Şehime Gül Gözen

Kişisel Gelişim Eğitimi · 3 yıldır üye
İzmir Karşıyaka
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı
1972 İzmir doğumluyum . Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünden 1993 yılında mezun olduktan sonra uzun yıllar özel sektördeki firmalarda; Pazarlama, Ürün, Marka Yöneticisi ve danışmanı olarak çalıştım Reklam ajanslarında, müşteri ilişkileri ve ajans yönetiminde görev aldım.2009 yılında Ege Üniversitesi Reklamcılık Bölümünde Yüksek Lisans yaptım. Şu anda Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji okuyorum.

2011’de Yaşam Koçluğu eğitimi alarak hayatımda farklı bir sayfa açtım Sonrasında da koçluğu destekleyecek koçluk araçları ile ilgili çeşitli eğitimlere katıldım.
İnsan hikayelerini sevdiğim için psikolojiye, sosyolojiye, felsefeye merakım vardı. Tasavvuf felsefesini okuyarak yola çıktığım süreçte Krishnamurti’nin, Dalai Lama’nın Buddha’nın felsefesinden etkilendim.

Hayatımın dönüm noktalarında, yardım aldığım ve yaşadığım tüm süreçleri harmanlayarak aktarmak ve herkesin kendi potansiyelini ortaya çıkarması için bireysel seanslar ve atölyelerle paylaşmak niyetiyle yola çıktım. İstedim ki farkındalığımız artsın. Kendimize, yapabilirliğimize, gücümüze, inanalım. Hepimiz kendi içimizdeki o birliği, gücü, hatırlayalım.
İnsanların, yargılamadan, kendilerini sınırlarının içine hapsetmeden, endişe ve kaygıdan uzak, tüm potansiyellerini paylaştığını hayal ettim. Sanırım dünyamız, birbirine zarar vermek yerine destekleyen ve tüm hayatı onurlandıran daha yaşanılası bir yer olurdu.

Şu anda iş hayatımdaki bilgi ve deneyimlerimi kendi iç dönüşüm süreçlerimle harmanlayarak Etkin iletişim becerileri ,s tresli ortamlarda enerjiyi merkezlendirerek konsantrasyonu ve olumlu motivasyonu arttırma, Marka Koçluğu ve B to B pazarlama teknikleri üzerine eğitimler vermekteyim.


Teklif al >
4 Kişisel Gelişim Eğitimi Fiyat Teklifi Al.