Selçuk Tiryaki

Mutfak Dolabı Yapımı · 1 yıldır üye
İstanbul Eyüp
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1999
20 yıldır istanbul/eyüpsultan da faliyet gösteren bir firmayız.
Dairenize özel ölçüm ve tasarım ile: her türlü tadilat, dekorasyon, mutfak dolabı, portmanto, sürgülü dolap, banyo dolabı, iç kapı imalatı ve satışı, ayrıca franke, silverline ankastre ürünler, çelik kapı, çeşitli markalarda pvc pencere, "albert genau" balkon camlaması, sunstar duşakabin, turkuaz vitrifiye vs gibi tedarikçilerimizin ürünlerinin satış bayisi olarak da sizlere hizmet veriyoruz.
Eyüp/demirkapı daki 400m2 atölyemizde; mobilya mes. Lisesi mezunu ortağımız s.akman ve 8 mobilyacı arkadaşımız, eyüp "modesa" daki mağazamızda bendeniz inş.müh. S.tiryaki bulunmaktayız.
Tüm saydığım imalat ve satış kalemlerinde hem perakende müşterilerimize, hemde toptan alım yapan müteahit müşterilerimize yıllardır hizmet veriyoruz.
Dolap ve kapı imalatlarımızda modern ve klasik; lake (parlak, mat, varaklı, eskitme vs), ahşap, mebran, akrilik, laminat vs. Hertürlü hizmeti verebilmekteyiz.
Şehirler arası, milletler arası hizmetlerimiz olmuştur ve bu şekildeki işlerinizde de bize çekinmeden ulaşınız.
Toplu ve perakende işlerimizde referanslarımız mevcuttur.
Watsup" dan ölçü ve resim atarak, size soracağımız pratik birkaç soruyla, bizden işiniz için ön fiyatlar almanız mümkündür.
Bu tanıtım vesilesiyle güveninizi umar ve siparişlerinizi bekleriz.
Saygılarımızla.
Teklif al >
4 Mutfak Dolabı Yapımı Fiyat Teklifi Al.