Sema Kahveci Kaanoğlu

Psikolog · 5 yıldır üye
Samsun Atakum
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
Sema KAHVECİ KAANOĞLU, Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü, 2009 mezunudur. Selçuk Üniversitesi, Halk Sağlığı Ana Bilim Dalında Yüksek lisansını tamamlamaktadır. Mesleki hayatının yanında çeşitli gönüllü projelerde yer almaktadır. 2009’dan bu yana çeşitli kurum ve kuruluşlarda eğitim çalışmalarında bulunmuş olup diğer yandan klinik çalışmalarına devam etmektedir. Şu anda Cinsel Terapist, Bireysel Psikoterapist ve Çift & Aile Terapisti olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Sema KAHVECİ KAANOĞLU her danışanın ruhsal yapısının, ihtiyaç ve sorunlarının farklılığından dolayı, bütün terapi tekniklerinin entegrasyonu olan Bütüncül Psikoterapi yaklaşımını benimsemiştir. Psikoterapi Enstitüsünde; “Bütüncül Psikoterapi Eğitimi” (3 yıl süren, 1080 saatlik bütün terapi ekollerini içeren teori, formlasyon ve süpervizyondan oluşan ileri seviye terapi eğitimi), Cinsel Terapi Enstitüsünde (CİSED); Cinsel Terapi Eğitimini tamamlamıştır. Danışanın sorunu, kişilik yapısı ve isteğine göre de Hipnoz ve EMDR(Göz hareketleri duyarsızlaştırma-yeniden işleme) tekniklerini uygulamaktadır. Ayrıca bir çok eğitim, kongre ve workshoplara katılmış, halende güncel eğitim programlarını takip etmektedir.
Bütüncül psikoterapi yaklaşımı ile danışana özel bir terapi süreci planlanmakta, kişinin ihtiyaç ve sıkıntıları doğrultusunda yöntem ve teknikler şekillendirmekte ve danışan merkezli bir terapi süreci terapist ile işbirliği halinde sürdürülmektedir. Cinsel terapist olarak, çiftlerin yaşadığı cinsel isteksizlik, orgazm bozuklukları, vajinismus, alanlarında çalışmaktadır. Toplum temelli ruh sağlığını korumak amaçlı kurumsal eğitimlere, halk eğitimlerine ve hizmet içi eğitimlere devam etmekte olup bu bağlamda geliştirilen projelerde aktif olarak yer almaktadır.
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.