Serdar Aslan Altaş

Direksiyon Dersi · 3 yıldır üye
İstanbul Beşiktaş
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2004
OTOMATİK VE MANUEL ARAÇ SEÇENEĞİYLE TAMAMEN İHTİYACİNİZA YONELİK AVRUPA VE ANADOLU YAKASİNDA YİLLİK TECRUBE İLE SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARIMA ARAÇ KULLANIM KONUSUNDA SÜRÜŞ KOÇLUĞU YAPMAKTAYIM.
_AYNA KONTROLÜ
_ŞERİT KONTROLÜ
_ARAC İÇİ TANITIM
-YOL KONTROLÜ
_GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ
-PRATİK ARAÇ BAKIM VE KONTROLÜ
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM- ARAÇ KULLANIMI KONUSUNDA NEREDE KENDİNİZİ EKSİK HİSSEDİYOR VE GÜVENSİZLİK YAŞIYORSANIZ SİZE TAM DESTEK SAĞLIYOR VE SİZLERİN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE TRAFİKTE ARAÇ KULLANABİLEN BİREYLER OLMANIZI KENDİME MİSYON OLARAK BELİRLEMİS BULUNMAKTAYIM SİZ DEĞERLİ SÜRÜCÜ ADAYLARINA GEREKLİ PROFESYONEL PSİKOLOJİK DESTEĞİ DE SAGLAMAKTAYIM.
YILLIK M.E.B SERTİFİKALİ DİREKSİYON EĞİTMENLİĞI YAPMAKTAYIM.
BU KRİTİK SÜREÇTE ARAÇLARIM YETKIĹİ VE TSE BELGELİ İSTASYONLARDA SİZ DEĞERLİ ADAYLARIMIN SAĞLIĞI VE KENDİ SAĞLIĞIMIZA AŞIRI DÜZEYDE İHTİMAM GÖSTEREREK DEZENFEKTASYON İŞLEMLERİ DÜZENLİ OLARAK TAKİP EDİLMEKTEDİR .
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM ARAÇ KULLANIM KONUSUNDA ZAMAN İCERİSİNDE OLUŞAN FOBİLERİNİZİ KISA SÜRE İÇERİSİNDE HOBİ OLARAK GERİ DÖNÜŞÜMÜ KONUSUNDA TEREDDÜT BİLE GÖSTERMEMELİ PROGRAMLARIMIZA SİZDE İŞTİRAK ETMELİSİNİZ.
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM
SIZLERE FIAT ve HYUNDAİ İ YENİ ARAÇLAR İLE HİZMET VERİYORUM İSTANBUL GENELINDE AKICI TRAFİKTE BİRLIKTE ÇALIŞIYOR VE BAŞARIYORUZ.
KENDİ SÜRÜCÜ KURSUMUZDA EHLIYETI OLMAYAN ARKADAŞLARADA GEREKLİ TÜM İMKANLARIMIZDAN FAYDALANDIRIYOR VE EHLİYET SAHİBİ YAPIYORUM.
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM DERS ALMAYA KARAR VERDİĞINİZDE SİSTEM ÜZERİNDEĶİ TELEFON NUMARAMDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ RANDEVU ALMANIZ HALİNDE SİZİ KONUMUNUZDAN GELİP ALIYOR DERS BİTİMİ SİZİ TEKRAR KONUMUNUZA BIRAKIYORUM.
VERDİĞİM TEKLİF ÜCRETİ DERS SAAT ÜCRETİ OLUP DERSLERİMİZ MİNİMUM 2 SAAT OLARAK PLANLANMAKTADIR DERS SÜRELERİMİZ 50 DAK DIR
TOTAL DE 100 DK DERS SÜRESİ ÇALIŞIP DERSLERİMİZİ BİTİRMEKTEYİM.
DEĞERLİ ARKADAŞLAR BEN SIZLERE BOŞ VE AFAKİ VAADLERDE BULUNMUYOR.
BEN SİZE BAŞARIYI VAAD EDİYORUM.
SAYGILARIMLA
SERDAR ASLAN ALTAŞ.
Teklif al >
4 Direksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al