Serkan bıçak

Kombi Servisi · 2 yıldır üye
Ankara Sincan
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2010
Her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri, müşteri memnuniyetine öncelik veren anlayışı ve gelişmiş alt yapısı ile iş dünyasındaki büyümenize katkıda bulunuyor. Garantili çözümler ile hizmet sonrasında sorun yaşanmasının önüne geçen şirketimiz; hızlı servis olanakları ile teknik problemler nedeniyle zaman kaybetmenizi de önlüyor.

Şirketinize Değer KatıyoruzBeyaz eşya, iklimlendirme ürünleri kullanımı her tüketici için gerekli bir hale geldiği gibi; yapılandırma aşamasını başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olan firmalar, daha fazla tüketiciye daha kısa sürede ulaşıyor. Bu doğrultuda hedef kitleye yönelik çalışmalar yapan ve tüketicilerin amaçları doğrultusunda alt yapılarını güçlendiren Dr Teknik olarak, teknik anlamdaki tüm hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz.

Öncelikli Hedefimiz Müşteri MemnuniyetiMüşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla; ihtiyaçlarınıza ekonomik servis fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ve garantili servis ile cevap veriyoruz. Teknik anlamda yaşadığınız sorunlara karşı, uzman personelle sizlere daima kaliteli hizmet sunuyoruz.
Teklif al >
4 Kombi Servisi Fiyat Teklifi Al