Sezin Kuruşcu

Nefes Terapisi · 5 yıldır üye
İzmir Karşıyaka
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

Her gün yataktan nasıl kalkıyorsunuz ? Halsizlik , bitkinlik , konsantrasyon eksikliği , unutkanlık , enerji düşüklüğü , güçsüzlük artık hayatınızda kanıksadığınız bir hal mi aldı ? Biyolojik yaşınıza göre kendinizi yaşlanmış hissediyor musunuz ?
Yapmanız gereken ve daha da önemlisi “YAPMAK” istediğiniz işleriniz için yeterli enerjiniz var mı? İş ya da özel ilişkilerinizde tıkanıklık mı yaşıyorsunuz ? Saatlerce uyuduğunuz halde yataktan sanki hiç uyumamış veya dinlenmemiş mi kalkıyorsunuz ?Ağrı kesici , uyku ilacı , sakinleştirici v.b. bir takım ilaçları ya da kafein içeren çay ve kahve gibi içecekleri almadan da her zamanki günlük yaşamınıza devam edebiliyor musunuz ?Kolayca nezle , grip vb salgın hastalıklara yakalanıyor musunuz ?
Bütün bu yaşadığınız ağrıların , sızıların , yorgunluğun ve gerginliğin hatta hayatınızdaki her türlü tıkanıklığın sebebinin , uyurken ve gündelik yaşam içerisinde nefesinizi tutmanızdan kaynaklanan oksijen yetersizliği olduğunu söylesem .
Bu durum ağrı,sızı ve gerginliklere yol açtığı gibi bedenin her geçen gün güçsüzleşmesiyle birlikte , hücre ölümlerini ve yaşlanmasını hızlandırmakta . Oksijen ; zengin kan , hücre sağlığı ve yenilenmesi için en önemli faktörlerden biri. Ayrıca yapılan araştırmalar, her gün aldığımız , bizi engelleyen , yoran , bitkin düşüren toksinlerin %80’nin nefesle atılabileceğini söylüyor.
Seanslarımda yaptığım . bütünsel nefes çalışmaları , nefes alma şeklinizi diyafram nefesine dönüştürerek , kısıtlayıcı nefes alışkanlıklarınızın açılmasını , nefes alma kapasitenizin genişlemesini ve hücrelerin bol oksijen almasını sağlıyor.
Limitleyici nefes alışkanlıklarınızın açık ve bağlantılı nefese dönüşmesi fiziksel olarak daha sağlıklı ve enerjik ; duygusal ve zihinsel olarak daha dengeli ve “an”da olmamızı sağlıyor. Çok daha sağlıklı , net, verimli , dengeli, güçlü ve mutlu bir yaşam yaşamamıza vesile oluyor.
Yaşamımız nasıl bu hale geldiyse , bunu değiştirebilecek tek kişi sizsiniz.
Yaşamınızın kontrolü
Teklif al >
4 Nefes Terapisi Fiyat Teklifi Al