Site Reklam Broşür Dagıtım

Broşür Dağıtım · 8 yıldır üye
İstanbul Bahçelievler
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2012
Reklam çeşitli mal, ürün yada hizmetlerin belirli bir ücret karşılığında tüketici ve hedef kitlelere tanıtılmasına Reklam denir. Reklam tüketicilere ürün veya hizmetlerin nerede, ne fiyata nasıl alına bileceği hakkında bilgi verip ürün ve hizmet alımında doğru tercih yapmasını sağlar. Dağıtım kendi arasında firmanın hedef kitleye ulaşma amacına göre farklılıklar göstermektedir.
1/ Apartman Dağıtımı : Öncelikle dağıtımı yapılacak bölgenin harita üzerinde cadde,sokak, mahalle ve apartman sayıları çıkartılarak kaç adet ilan dağıtımı yapılacağı belirlenir.
İş bitiminde dağıtım yapılan bölgeler görsel ve yazılı olarak ayrıntılı şekilde tarafınıza bilgi verilir.Posta kutusu, Kapı tokmağı poşetlenip ve Kapı demir parmaklıklara takılarak yapılan dağıtım şeklidir.
2/ Meydan Dağıtımı (Elden Dağıtım) : İnsanların yoğun oldukları, Cadde, Metro, Metrobüs, Devlet okulları, özel okullar önlerinde yada kurum çevresinde kişilere elden tek tek yapılan dağıtım şeklidir.
3/ İşyeri Dağıtımı : Müşterilerin iş yerlerine bırakılarak yapılan etkili dağıtım şeklidir. yapmış olduğumuz dağıtımlarda maksimum seviyede kartvizit alıp tarafınıza sunulmaktadır.
4/ Araç Dağıtımı : Belirlemiş olduğumuz bölgedeki araçların sileceklerine bırakılarak yapılan dağıtımdır. ilan dağıtımı yapılan araçlar fotoğraflanarak ayrıntılı bilgi verilmektedir.Broşür Dağıtım İşi
Doğru çözümleme : Modern kadrolama anlayışı,teknoloji kullanımı, sektörel birikimi ve geniş dagıtım alanları ile kurumsal müşterilerine hızlı ve ekonomik çözumler üretmektedir.
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir oyuncu olmanın hassasiyetini taşıyarak zaman,güven gibi unsurları is süreçlerine özenle uygulamaktadırBunları Biliyormusunuz ?

Tüm dagıtım işlerinizi yazılı ve fotoğraflı bir rapor halinde sunuyoruz.

Yerde değil YERİNDE Olsun .

Broşür ve Tüm Posta Dağıtımlarınız için 5 Dakika İçinde Detaylı Fiyat Teklifi Yolluyoruz.

- Fiyat teklifimizi onaylamanızın ardından; Önceden anlaşılan tarihte, iş alım ekibimi
Teklif al >
3 Broşür Dağıtım Fiyat Teklifi Al