Smiley Organizasyon

Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu · 2 yıldır üye
İstanbul Bağcılar
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Kredi kartı
Smiley Palyaçoları olarak özel günlerinizin güler yüzü, neşesi, mutluluğu ve huzuru olmaktan onur duyarız. Evlerimizin neşesi olan çocuklarımızın hayatında unutamayacağı rengarenk bir palyaço isteğini kırmayıp doğum günü, sünnet düğünü ve evlilik düğünlerinizde onları sizden uzakta güven ortamında eğlendirip, stres atabilecekleri heyecanlı oyunlar oynatıp, yüzlerine unutamayacakları motiflerin ve sevdikleri çizgi karakterlerinin yüz boyamasını yapıp ve sosis balonlardan eğlenebilecekleri figürler yapan özel olarak eğittiğimiz palyaçolarımızla sizleri memnun etmekle hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz;

Herşeye rağmen hayata gülümseyebilmek.

Neden Biz;

Organizasyon ayarlamak son derece zor bir iştir. Çocuklar ise bu durumda önemli bir yere sahip olmaktadır. Yetişkinler için hazırlanmış özel bir organizasyonda çocukların göz önünde olması az da olsa rahatsız edici olacaktır. İşte Smiley Palyaçomuz burada devreye giriyor. Çocuklarınızı içiniz rahat bir şekilde teslim edeceğiniz palyaçomuz, onları sizden uzakta eğlendirecek ve göz kulak olacaktır.

1- Smiley Palyaçoları özel olarak çocukları seven palyaço adaylarından seçilir ve eğitilir. Böylelikle size göndereceğimiz neşeli palyaçomuz; çocuklarınızla severek ilgilenecek, işini severek yapcak palyaçolar olacaktır.

2- Organizasyon şirketleri bile palyaço temininde zorlanmaktadır. Bizim bu sektördeki yerimiz tamen palyaço yetiştirmek ve organizasyon şirketlerine dahi palyaço temininde bulunabilmektir. Bizde her zaman sizin için fazladan bir palyaço vardır.

3- Palyaçolarımızı seçerken çocuk gelişimi okuyan öğrencileri seçmeye önem veriyoruz.

4- Bizi seçin ki organizasyonunuz sonunda içiniz rahat olsun ve Smiley Palyaçomuz yüzünüzde bir smiley(gülücük) bıraksın.

Organizatör

Mehmet Nesip EREZ

Teklif al >
4 Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu Fiyat Teklifi Al