Süleyman Saim Çelen

Dış Çekim Fotoğraf · 1 yıldır üye
Konya Selçuklu
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Özel günleri sıradan poz anlayışından çıkartarak, yeni neslin artan beklentilerine cevap verebilmek amacıyla Konya’nın gelişen bölgesi olan Yazır’da 2017 yılında açıldık.

Fotoğrafçılık anlamında kendisini yetiştirmiş bir ekiple özgün çekimler yaparak, tasarım albümler ile kendi tarzımızı oluşturmayı hedefliyoruz. Her geçen gün genişleyen bir müşteri portföyüne hizmet vermekteyiz. Stüdyo içi fotoğraf çekimleri haricinde, moda ve tanıtım çekimleri, mimari iç ve dış mekan çekimleri, düğün ve hamile fotoğrafçılığı gibi çalışmalar da yapmaktayız.

Geçmişten günümüze düğün fotoğrafçılığı söz konusu olduğunda, evlenecek çiftlerin tercihlerinin her geçen gün değişmekte olduğu açıkça gözleyebilmekteyiz.

Son yıllarda düğün sahipleri arasında popüler hale gelen belgesel tarzdaki dış mekan düğün çekimlerini, 2000’li yılların başından itibaren ülkemizin farklı büyükşehirlerinde yapmaktayız.

Özellikle düğün ve hamile fotoğraflarında, gerçekçiliği ve doğallığı yakalamak her daim son derece zor, ancak bir o kadar da keyifli. Biz fotoğraflarımızda; aşkı, sevgiyi, mutluluğu ve o anların tüm güzelliklerini karşımızdakine hissettirebildiğimize inanıyoruz. Umuyor ve inanıyoruz ki bir gün sizlerin mutluluğunuza da katkımız olacak.

Stüdyo Meyra ailesi olarak, teknolojinin imkanlarını en iyi şekilde kullanıyor, tecrübemiz, dijital teknoloji birikimimiz ve akademik bilgilerimizi harmanlıyoruz. Her anlamda en doğru şekilde çalışıyor, sizlerin önem verdiği her anı kendi önemli anımız sayıyor, sizlerin memnuniyetini memnuniyetimiz bilinciyle hareket ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle.
Teklif al >
4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al.