Sümeyye Uras

Diyetisyen · 10 aydır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Biruni Üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla tamamladım. Hastalıklarda beslenme, anne- çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, kurum beslenmesiyle ilgili eğitim aldım. Eğitimim süresince Ramada ve Hilton otel işletmelerinde beslenme diyet danışmanlığı ve mutfağında menü planlama, sanitasyon/HACCP, personel yönetimi, Metrolife hastanesinde beslenme ve diyet danışmanlığının yanı sıra yetişkin hastalıklarında ve çocuklarda diyet tedavisi ve birçok beslenme ve diyetetik danışmanlığı veren özel kliniklerde beslenme ve diyet danışmanı olarak çalıştım. Özellikle danışana yararlı olmak ve sağlıklı ilişki kurabilmek adına sosyal birtakım eğitimler almamın yanı sıra mesleki gelişimim için de kurs ve seminerlere katıldım.
Amacım sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzınız haline getirmek, endişelerinizi ve kaygılarınızı yok etmek, hedeflerinize kısa ve sağlıklı bir şekilde ulaşmak. Ofisimizde siz danışanlarımız için en iyi hizmeti verebilmek amacıyla alanında uzman psikologlarımızla hem psikolojik hem fizyolojik sağlığınızı önemsiyoruz. İsterseniz ofisimde birebir veya online olarak seanslarımızı keyifli hale getirip hedeflerimizi beraber başarabilir. Sağlıklı bir yaşam inşa edebiliriz.
Verdiğimiz hizmetler: Kilo Verme, Kilo Alma, Kilo Koruma, Hastalıklarda Beslenme, Gebelikte ve Emziklilikte Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Çocukluk Döneminde Beslenme, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Online Diyet

Teklif al >
4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al.