Swiss Car Rental

Transfer · 1 yıldır üye
Adana Seyhan
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2014
Firmamız Adana da hizmet vermektedir.

Adana bölgesinde araç kiralayabilmeniz için; araç filomuz ile "oto kiralama" hizmeti vermekteyiz. Günümüz kiralama şirketleri arasında üst sıralarda olan kurumsal kimliğini kazanmış, oto kiralama hizmetleriyle beraber rent a car ve transfer hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmak, araç kiralama hizmetini Adana ve bölgesinde en iyi şekilde hizmet kalitesini yaşatmak için çalışıyoruz. Adana Araç Kiralama denildiğinde ilk akla gelen firmamız Swiss Filo Rent A Car, Araç kiralama hizmetleriyle beraber, ister bireysel araç kiralama ister filo kiralama isterseniz günü birlik oto kiralama hizmetlerinde sizlere en iyi desteği sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke olarak edinmiş olan firmamız temiz ve bakımlı araçlarımızla, güler yüzlü personeliyle hizmetinizdedir.

Araç müsaitlikleri ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; fiyat bilgisi için bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunmaktır. Hedefimiz Hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde kiralık araç ulaştıran, sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz:

Adana ve ilçelerinde her zaman güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunarak, sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olmaktan onur duyan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.
Teklif al >
4 Transfer Fiyat Teklifi Al.