Tek Duşkabin Tek Duş Küvet

Duşakabin · 4 yıldır üye
Tekirdağ Çerkezköy
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1989
DEĞERLİ TÜKETİCİLERİMİZ


Firma olarak İstanbul Bakırköy‘deki Showroomumuz ve Güngören‘deki duşa kabin imalat yerimiz ile yılından itibaren bu sektörün içindeyiz. yılında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için akrilik küvet, jakuzi duş teknesi ve kompakt imalatına başladık. Çerkezköy’deki m kapalı m showroom alanımızla merkezi İstanbul ve Türkiye genelindeki ’e yakın bayimiz , Antalya Bölge Müdürlüğümüz ve yılında Kuzey Irak’ta Erbil ‘de kurduğumuz İmalat,depolama ve sowroom ile sektöre yön vermeye devam etmekteyiz.

Bugün TEK DUŞAKABİN ve TEK DUŞ KÜVET markamız ile ’den fazla ülkeye ürünlerimiz ihraç edilmektedir. Ürünlerimiz,TEKDUŞ KABİN ve TEKDUŞ KÜVET marka tescili ve garanti belgeli olarak hizmete sunulmaktadır. Kuruluşumuz müşterilerimizin desteği ile bu vazifeyi en iyi şekilde yerine getirebilmenin haklı gururu içindedir.

Sektör ile ilgili olarak başlıca en önemli sıkıntımız kalite konusunda sektörümüzde firmaların taviz vermesi ve bunun yanı sıra müteahhit firmaların sektöre ucuz ürün istemesidir. Müteahhit firmanın ucuz ürün istemesiyle ürünün kalitesi de düşmekte ve bu şekilde hareket eden firmalara karşı bizim ürün geliştirme durumumuz sınırlı olmaktadır. Ekonomik şartlarda vatandaşı zorlamakta ve müteahhittin ucuz ürün istemesi kalite ve standartları düşürmektedir. Vatandaş temin ettiği ucuz üründen memnun kalmayınca değiştirme yoluna gidiyor ve fiyat karşılaştırması yapıyor. Açıkçası sektördeki kalite standardını, kendimizi vatandaşa anlatamıyoruz. Sektörde rekabet sıkıntısı fazlaca olup, çoğu firmaların ISO, TSE belgesi bulunmamaktadır.Türkiye’de belirli bir standart ve buna bağlı olarak belirli şartlar gelmek zorunda yıldır bu piyasanın içinde olup ,belirli standartlarımız olmasaydı piyasada kalmamızın imkanı yoktu. Firma olarak en büyük seslenişimiz dürüstlük, kaliteli ürün üretmek ve güvenirliliktir.
Teklif al >
5 Duşakabin Fiyat Teklifi Al