Teknik5 Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe Cam Temizliği · 8 yıldır üye
Bursa Yıldırım
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Şu ana kadar bilinen temizlik araçlarını bir tarafa bırakın Türkiye’ye getirdiğimiz sistem ile temizlik konusundaki düşünceleriniz tamamen değişecektir.
Hollanda’dan ithal edilmiş olan Carbo Cleanpole makinelerimiz ile müşterilerimize 17 metreye kadar herhangi bir vinç vb.kaldırma araçları kullanmadan sorunsuz temizlik sunmaktayız.
Dış Cephe temizliği yapan makinemiz içinde bir filtre sistemi suyun micro organizmaları ve kireci ayrıştırarak doğaya ve ekolojik dengeye zarar vermeden ilaçsız saf su ile temizlik yapılmaktadır.
Her alanlar için üretilmiş 120 çeşit başlıkları sayesinde ulaşılması en güç ve kör noktalarda makinelerimiz ile temizliklerimizi yapmaktayız. Peki biz 17 metreye kadar vinç kullanmadan nasıl temizlik yapmaktayız;
Dünyanın en sağlam meteryalleri ile üretilmiş olan dayanıklı ve hafif carbon borularımız ile 1 metrede yaptığımız temizlik ile 17 metrede yaptığımız temizlik arasında hiçbir fark yoktur.
Temizliğini yağptığımız alanlar;
Güneş enerji panelleri Kompozit Paneller AVM Şirket Binaları Hastaneler Fabrika Cam ve Kompozit Paneller
Uçak ve Havalimanları gibi.
Siz değerli müşterilerimize Hizmet vermek için Güney Marmara’da her türlü imkanlar dahilinde sistemsel olarak yardımcı olmak bizlerin asli birer vazifesidir.
Size sunmayı planladığımız organizasyonda konularında tecrübeli, eğitilmiş ve misyonumuz doğrultusunda kadrolaşmış Personel ile Temizlik hizmetlerinizi devir almaya hazır olduğumuzu belirtiriz.
Saygılarımızla,
Teklif al >
4 Dış Cephe Cam Silme Fiyat Teklifi Al