Tkd Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen · 5 yıldır üye
Bursa Nilüfer
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
Diyetisyen Hatice Kübra Acar 1993 yılında Bursa ‘ da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Bursa’da tamamladı. 2011 yılında başladığı 5 yıllık Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Aynı zamanda 2014 yılında başladığı Açık Öğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden de 2016 yılında Onur Belgesi ile mezun oldu.

Öğrencilik süresince Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Hastanesi , Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji-Onkoloji Hastanesi , Şahinur Dedeman Kemik İliği Nakil ve Kök Hücre Tedavi Merkezi ,Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi , Yılmaz-Mehmet ÖZTAŞKIN Kalp Hastanesi ,Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi ,Erciyes Üniversitesi öğrenci, personel ve tıp fakültesi yemekhaneleri ve Kayseri İldem Aile Sağlığı Merkezi’nde stajyer diyetisyen olarak görev yaptı . 2015 yılında “ Obezite ve Diyabet üzerinde krom suplementinin etkisi” başlıklı seminer verdi . 2015 yılında 4 arkadaşı ile başladığı “ Erciyes Üniversitesi öğrencilerinin probiyotik ürün kullanım durumu ve sağlığa olan etkileri” adlı tez çalışmasını 2016 mayıs ayında tamamladı .2015-2016 yıllarında Glioblostoma Multiforme ( beyin tümörü), Karaciğer segmentektomi, kolesistektomi, ileostomi, kronik böbrek yetmezliği, epilepsi gibi tanılarla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde yatmakta olan hastaların öykülerini inceleyerek ve kendileri ile konuşarak beslenmelerini planlayıp vaka sunumları yapmıştır.
2016Ekim ayından itibaren Bursa ‘da çeşitli sağlıklı yaşam merkezlerinde beslenme danışmanlığı vermeye başlayan Dyt.Hatice Kübra Acar obezite ve diyabet beslenmesi , sporcu beslenmesi , çocukluk çağı obezitesinde beslenme , psikolojik yeme bozukluklarında beslenme tedavisi , gebelik öncesi ve sonrası beslenme konularında deneyim kazanmıştır. Bu merkezlerde ; beslenme ve spor ilişkisi , yeterli ve dengeli beslenme , günlük tüketilmesi gereken besin grupları ve porsiyon miktarları , sağlıklı yemek tarifleri ve sağlıklı besle
Teklif al >
4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al