Tuncer Sak

Boyacı (Boya Badana Ustası) · 3 yıldır üye
Ankara Keçiören
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1988
“Bizim işimiz müşteri ile iş bitiminde başlar”
(Memmun Ol ki Tavsiye Et)
30 yıldır Ankara da boya işinde hizmet vermekteyim. iki yıldır da armut ile çalışmaktayım
İlk olarak boyanacak alanın keşfi yapılarak boyanacak alanın son hali görülür.
Müşteri ile tanışılır.Müşteri istek ve önerileri alındıktan sonra boya marka ve renk tercihleri belirlenir .
Müşteri kesinlikle kullanılacak malzeme hakkında bilgilendirilir. Plastik boya nedir, silikonlu boya nedir, su bazlı boya nedir,saten boya nedir , her silikonlu boya silinmez ,silinebilen boyalar su bazlı ve saten boyalardır ve fiyatları da farklıdır. Kullanımları daha iyidir.
Yerler muşamba ile süpürgelikler bantla tamamen kaplanır. eşyalı mekanda eşyalara zarar verilmeden toparlanır ve kaplanır. İş bitimi yerleştirilir.
Müşteri bilgilendirildikten sonra yapılacaklar ve iş günü belirtilir, belirtilen gün ve zamanda işe başlanır ve teslim edilir.
Temiz ve titiz bir çalışma garanti edilir.Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Ev dekorasyonunun en önemli aracı olan boya işlemlerinde mekanın kendine özgü bir havaya sahip olması ya da istediğiniz zevkte var olabilmesidir. Buna göre söz konusu boya işlemlerinin bir mekanda en çok uygulandığı alan olan duvarlar olduğu zaman dikkat edilmesi gereken birçok nokta ve elinizde farklı boya seçeneği bulunur. Bunlardan en uygun olanını değerlendirerek ihtiyaç duyduğunuz sağlıklı mekana kavuşabilirsiniz
Ev hanımlarının bu konuda özellikle en dikkat ettikleri şeylerden bir tanesi iç cephe boyasında silinebilirliği yüksek ürünleri kullanabilmek, içeride bir yıl geçtiği zaman üzerinde oluşacak kalorifer izleri ve benzeri problemleri sene sonunda silebilmek veya çocuk odasında kullanılan boyanın, çocuk
Teklif al >
4 Boya Badana Fiyat Teklifi Al.