Tuzla Duş Ve Küvet Kabin Sistemleri

Duşakabin · 6 yıldır üye
İstanbul Tuzla
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Facebook'ta 692 arkadaşı var

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2006
Tuzla Duş, Duşakabin ve Küvet Sistemleri 2006 yılında ”Kalite Tesadüf Değildir” sloganıyla başladı işine. Bu Müşterilerimize her zaman Kaliteyi Sunma anlayışı ile ortaya çıkan bir slogan oldu. Geride bıraktığımız 10 yılı aşkın zamanda yüzlerce Müşterimiz oldu ve her birine ayrı ayrı Kaliteli Hizmet, Kaliteli Ürün sunmaktan kıvanç duyduk. Firmamız dürüst ve güvenilir çalışma politikası sayesinde kısa zamanda büyüdü.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla her yıl daha fazla Müşterimize daha fazla ürün çeşitleri ile hizmet verdik. Yıllar geçtikçe müşterilerimizin gereksinimleri noktasında ürün çeşitlerimizi çoğalttık. Bunun yanında Teknik Servis, Satış Sonrası Hizmetlerimizde Usta Kadromuz her zaman Müşterilerimizin isteklerine cevap verebilir hale geldik. Mesleğimizdeki 10 uncu yılımızda internet sitemizi de açarak Siz Müşterilerimizi bizlere daha kolay ulaşmasını hedefledik.

Geride bıraktığımız 10 yıl içinde yüzlerce Müşterimizin banyosunu yenilemenin gururuyla yoluna devam eden Tuzladuş‘un tercih nedenlerinde en başta siz değerli müşterilerine karşı olan dürüstlüğü ve kaliteye verdiği önem vardır.

İnternet sitemizde tüm ürün çeşitlerimize sade bir tasarımla ulaşmanızı sağlamayı amaç edindik. Sitemizde yer alan iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilir, Sosyal Medya hesaplarımızla bizleri Takip Edebilir, Müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Tuzladuş’tan aldığınız Hizmetler ile ilgili düşüncelerinizi iletişim sayfamızdaki formu kullanarak bize yazabilirsiniz. Mesajlarınız en kısa sürede cevaplandırılacaktır.

Saygılarımızla.
Teklif al >
4 Duşakabin Fiyat Teklifi Al