Ugurlu Halı Yıkama

Halı Yıkama Temizleme · 7 yıldır üye
İstanbul Çekmeköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2012
Uğurlu Halı Yıkama
HALILARINIZ ADRESİNİZDEN ALINDIKTAN SONRA SİZE ÖZEL VERİLEN MÜŞTERİ NUMARALARINIZ HALILARINIZA ETİKETLENİR.
MERKEZDEN FABRİKAMIZA SEVKİYATI YAPILIR. BÜTÜN HALILAR TEKER TEKER ÖLÇÜMÜ YAPILARAK CİNSİNE GÖRE YIKAMA KATEGORİLERİNE GÖRE AYRILIR. DAHA SONRA HALILAR TEKER TEKER KULLANIM ESNASINDA DİP KISIMLARA ÇÖKEN TOZ VE KIRINTILARDAN AYRIŞTIRMAK ÜZERE TOZ ALMA MAKİNASINA GİRER.
TOZ ALMA MAKİNASINDAN SONRA HALILARINIZIN LEKELERİ ÜZERİNE YUMUŞATICI TATBİK EDİLEREK YIKAMA MAKİNESİNDE DİĞER HALILARA KARIŞMADAN TEKER TEKER YIKANIR. YIKAMA MAKİNEMİZ HALILARINIZI OTOMATİK OLARAK ISLATIP ŞAMPUANINI ÜZERLERİNE PÜSKÜRTEREK AYRI AYRI 5 KEZ FIRÇALAYARAK YIKAR.
YIKAMA SONRASI ÜZERİNDEKİ KİR VE SABUN SIYIRMA YÖNTEMİ İLE ARNDIRILIP DURULAMA KISMINA ALIR. DURULAMA SONRASI HALILARINIZIN YATIMI VE SÜPÜRME YÖNÜNE GÖRE TEKRAR FIRÇALANIP RULO HALINDE SIKMA İŞLEMİNE ALINIR.
SIKMA İŞLEMİNDEN SONRA HALILARINIZ TEKRAR AÇILARAK LEKE KONTROLÜ YAPILIR.
LEKELİ HALILAR TEKRAR YIKAMAYA ALINIR KONTROLDEN GEÇEN HALILARINIZ KURUTMA İŞLEMİ İÇİN KURUTMA ODASINA SEVK EDİLİR. KURUTMA ODASINDAN ÇIKAN HALILARINIZ PAKETLEME BÖLÜMÜNE ALNIP TEK TEK PAKETLEME MAKİNASINDA KONTROLDEN GEÇER. ISLAK İKEN GÖZÜKMEYEN LEKELER KONtROL EDİLİR LEKELİ HALILAR TEKRAR YIKAMAYA ALINIR.
SON OLARAK PAKETLEME İŞLEMİ VE AYRIM İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLİR.
HAZIR HALILAR MÜŞTERİ BİLGİSİNE SUNULUP SEVKİYATA GEÇER.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ADINA HALILARNIZI 3 GÜN İÇİNDE BEĞENMEDİĞİNİZ TAKTİRDE ÜCRETSİZ İADE EDEBİLİRSİNİZ
Teklif al >
3 Halı Yıkama Fiyat Teklifi Al.