Uzm.dyt. Başak Karakaya Diyetisyen Muratpaşa Armut'ta #285900

Uzm.dyt. Başak Karakaya

Diyetisyen · 2 yıldır üye
Antalya Muratpaşa
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü nden 2015 yılında onur derecesiyle mezun oldum.Aynı yıl yine Yeditepe Üniversitesi nde Beslenme ve Diyetetik Master Programı’na başladım.

Lisans dönemimde 8 farklı hastanede staj yaptım. Mezuniyetten sonra ise özel bir hastanede diyetisyen pozisyonunda çalıştım. Şuanda Antalya’da kendi kliniğim olan Nutrifit Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nda hizmet vermekteyim.

Hastalıklarda beslenmeden gebelikte beslenmeye kadar birçok alanda hizmet veren beslenme biliminin ilkeleri doğrultusunda sağlıklı ve kalıcı beslenme alışkanlıkları oluşturarak sağlığın korunması ve yaşam kalitesinin arttırılmasını hedef alıyorum.

Unutulmamalıdır ki diyet kişiye özeldir ve her bireyin enerji ve protein ihtiyacı birbirinden farklıdır.Bu yüzden beslenme programı hazırlanırken bireylerden detaylı anemnez(kişisel bilgiler,yaşam tarzı,beslenme alışkanlıkları.) alındıktan sonra gerekli biyokimyasal tahliller yapılarak kişinin kilo vermesini veya almasını zorlaştıran durumlar olup olmadığı değerlendirilmelidir.Bu sonuçlar doğrultusunda beslenme alışkanlıkları da göz önünde bulundurularak kişiye özel beslenme programı hazırlanmalı ve düzenli takibi sağlanmalıdır.Amaç hedef kiloya ulaşırken bunun sağlıklı ve kalıcı beslenme alışkanlığı kazandırılarak yapılmasıdır.

VERİLEN HİZMETLER
Zayıflama ve Kilo Alma Diyet Danışmanlığı
Gebelik ve Laktasyon Döneminde Beslenme
Bebek ve Çocuklarda Beslenme
Sporcu Beslenmesi
Yeme bozukluklarında beslenme(Anoreksiya,Blumia.)
Hastalıklarda Beslenme(Diyabet (Şeker hastalığı ),Hipertansiyon,Böbrek Hastalıkları,Kolesterol.)
Teklif al >
4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al.