Varlık Taşınmaz Değerleme Ve Dan.

Bilirkişi Raporu · 4 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı
Varlık Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık, Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir. SPK ve BBDK lisanslarına sahip olan şirketimiz, kuruluşundan bugüne kadar her türde değerleme ve konusuna giren danışmanlık hizmetlerinde rol almıştır. Günümüzün tüm teknoloji imkanlarını, bilimsel yöntemlerle birleştirerek kullanan firmamız, gerekli olan nitelikte değerleme uzmanları, mesleki ve hukuki danışmanlar, ofis elemanları, ekipman ve araç ile hızlı ve profesyonel hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Şirketimiz; Bankalar, Finans kuruluşları, Kamu kurum ve kuruluşları ile özel ve tüzel kişilerin her türlü gayrimenkul değerlemesi (ekspertizi) talebinin karşılanması ile gayrimenkul yatırım danışmanlığı konularında profesyonel faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Varlık, dünyaca kabul görmüş değerleme yöntemlerini kullanan, ülkemizin ve dünyanın mekânsal ve fonksiyonel gelişimini en doğru şekilde analiz eden, sektöründe nitelik, hız ve güvenilirlik yönünden tercih edilen kurumsal bir kimliğe sahiptir.

Hizmetlerimizde; Dürüstlük, gizlilik, tarafsızlık, bağımsızlık, değerleme standartlarına bağlılık, yetkinlik, mesleki özen ve titizlik kriterleri doğrultusunda gerçek ve tarafsız raporlar hazırlamayı esas almaktayız.

Şirketimiz, 03.01.2017 tarih ve 89 sayılı karala Sermaye Piyasası Kurulunun (SPK) Değerleme Hizmeti verebilecek firmalar listesine ve Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurulunun (BBDK), Bankalara Değerleme Hizmeti verebilecek firmalar listesine 10.03.2017 tarih ve 7264 sayılı kararla alınmıştır. Bu süreçten sonra size en iyi, kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için deneyimli kadrosuyla çalışmalarına başlamıştır.
Teklif al >
3 Bilirkişi Raporu Fiyat Teklifi Al