Vedat Önen Otomotiv, Turizm, İnşaat

Anahtar Teslim Tadilat · 3 yıldır üye
İzmir Narlıdere
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2010
"İşleyiş"
Bize ulaşıyorsunuz, size en kısa zamanda ziyarete geliyoruz, değişiklik yapılacak alanların bilgileri alıyor ve istekleriniz öğreniyoruz. Tasarım ve projeniz istekleriniz doğrultusunda dijital ortamda hazırlanıyor. Ve tadilat yapılacak yerin 3 boyutlu halini ekranda görüp, değerlendirmeye almanızı sağlıyoruz. Proje son halini aldıktan sonra teklifimizi sunuyoruz, Fiyat teklifimiz tarafınızdan onaylandıktan hemen sonra, karşılıklı olarak sözleşmelerimizi imzalayıp, çalışmalarımızı son hızla başlatıyoruz. Ardından belirlenen süre sonunda projeniz teslim ediliyor.
Malzeme temin aşamasında seramik, vitrifiye, armatür ürün gruplarında çalışmış olduğumuz Vitra, Artema, Çanakkale Seramik, Kütahya Seramik ve diğer birçok markada almak istediğiniz ürünleri, Mimar indirimimiz ile çok daha avantajlı fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.
"Komple Tadilat"
Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadrosu yönetiminde; tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir
"Projelendirme"
Projelendirmede ortamda yapılması istenen değişiklikler veya üretilecek malzemenin bitmiş halini 3 boyutlu olarak görebilirsiniz. Dijital ortamda hazırlanan bu görsellerde amaç kullanışlılığı maximumda tutup estetiği ön plana çıkarmaktır. Bu iki öge en iyi bizde dengeleniyor.
"Seramik Uygulama"
Kapalı veya açık alanlarda, doğaltaş, traverten, mermer, porselen seramik, mozaik, betebe uygulanmasında usta ekibimizden faydalanabilirsiniz.
"Mobilya"
Mutfak dolabı, banyo dolabı, raydolap, portmanto ve mobilyayla ilgili aklınıza gelebilecek her şey, ÖZEL ÖLÇÜDE imal edebiliyoruz.
"Su ve Elektrik Tesisatı"
Temiz ve pis su tesisatı yetkili personel tarafından altyapı işçilikleri de dahil olmak üzere 2 yıl Garantili olarak yapılmaktadır. Yine elektrik tesisatı işçiliklerimizi de garantili olarak yapmaktayız.
"Boya"
Esteti
Teklif al >
5 Anahtar Teslim Tadilat Fiyat Teklifi Al.