Venüs Natural Life

Kalıcı Makyaj · 2 yıldır üye
Antalya Muratpaşa
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address
Venüs Natural Life Doğal Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak; Suna Dumankaya ve Dr. Tolga Temel sağlık ve güzellik alanında ki yılların birikimini ve hekimlik sorumluluğunu birleştirerek Antalya’da benzeri olmayan konseptimiz ile güzellik ve sağlıklı yaşamla ilgili ayrıcalıklı hizmet vermekteyiz.

Teknoloji hızla ilerliyor.
Günlük yaşam koşuşturma içerisinde geçiyor ama aslında kendimize ayırdığımız zaman yok denecek kadar az.
Doğal ürünler yerini hızla kimyasallara bırakıyor.
Son 50 yılda 75-100 bine yakın kimyasal madde hayatımıza girdi. Yiyeceklerimiz,kıyafetlerimiz, kozmetik ürünler, soluduğumuz hava kimyasallarla doldu.
Yapılan araştırmalar kimyasal maddelerin, toksinlerin ve ağır metallerin gıdalardan bile yüksek oranda kozmetikler ile vücudumuza girdiğini kanıtlar nitelikte.
Vücudumuzun detoks (zararli etkilerden arınma) mekanizmaları; yaşam şeklimiz, genetik ve çevresel faktörlerdeki olumsuz koşullarla bir araya geldiğinde, bu çoğalan zararlı etkilerle baş etmek zorlaşıyor.Hem de oldukça.
Tüm bu durumlar; Kilo sorunları, cilt sorunları, alerjiler, kronik hastalıklar, enfeksiyonlar, depresyon ve diger psikolojik rahatsizliklar, kanser oluşumuna kadar tüm sistemimizi kolayca etkileyebilir hale geldi.

Bu nedenle günümüzde hem güzel hem de sağlıklı kalmak için, kendimizi, çocuklarımızı, bu etkilerden korumamız için daha fazla çaba sarf etmeliyiz.
Besinlerimizi, kullandığımız kozmetik ürünleri, yaşadığımız yeri seçerken dahi daha bilinçli olmalıyız.Belki stres yükümüzü azaltacak detoks kapasitemizi arttıracak bir spor mutlaka yaşantımızın bir parçası haline gelmeli.
Sağlığımız bizim için önemli.
Bizler; Venüs Natural Life doğal güzellik ve sağlıklı yaşam merkezi olarak Suna Dumankaya ve Doktor Tolga Temel sağlık ve güzellik alanındaki yılların birikimini ve hekimlik sorumluluğunu birleştirerek antalya da benzeri olmayan konseptimiz ile ayrıcalıklı hizmet vermekteyiz.
Sizlere bu bilinçle yaklaşıyor, sağlığa ve güzelliğe bütüncül
Teklif al >
4 Kalıcı Makyaj Fiyat Teklifi Al.