Viensco Yazılım A.ş Yazılım Geliştirme Karşıyaka Armut'ta #509325

Viensco Yazılım A.ş

Yazılım Geliştirme · 1 yıldır üye
İzmir Karşıyaka
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Viensco Yazılım olarak siz değerli müşterilerimize 2007 yılından beri hizmet sunmaktan dolayı mutluluk duyarız. Bizleri seçtiğiniz için teşekkürler

2007‘den beri sizlerleyiz. 2007 yılında bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, tecrübeli ve dinamik bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulan VIENSCO YAZILIM, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımını kalite ve düşük maliyetle birleştirip sizlere en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

VIENSCO Yazılım, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı, CRM Müşteri Yönetimi, Mobil Yazılımlar, Web Yazılımlar, İnşaat proje yönetimi konularında kurumsal yazılım çözümleri sunan, sektöründe lider ulusal bir yazılım firmasıdır. Ürettiğimiz iş yönetimi yazılımları sayesinde, dünya standartlarında kurumsal yazılım çözümleri sunmaktayız.

Müşterilerimize entegre çözümler üretmeye yönelik çalışma stratejisini benimsedik ve çalıştığımız işletmelere öncelikle uzman olduğumuz konularla ilgili danışman olmayı ilke edindik. Amacımız, işletmelerin işperformansını optimize ederek, gelirleri ve kar marjları üzerinde anlamlı bir etki oluşturacak yardımcı çözümler ve hizmetler sunmaktır. Tüm çözümlerimizde kullanım kolaylığı, sağlıklı sistem yapısı, hızlı kurulum ve işbirlikçi yaklaşımlar ön plandadır. Yazılımlarımız deneyimli ve profesyonellerden oluşan bir kadro tarafından desteklenir.

VIENSCO Yazılım’ ın özel ve kamu sektöründeki KOBİ ler, büyük kuruluşlar ve çokuluslu şirketler de dahil olmak üzere, farklı sektörlerden müşteri portföyü bulunmaktadır. Yazılımlarımızın tamamına dil desteği sağlanmaktadır. Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren, hizmetin en iyisini en uygun seçeneklerle sizlere sunmaya gayret eden bizler, VIENSCO YAZILIM ailesi olarak, sadece şirketimizin ticari karını değil, aynı oranda müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve nihai olarak ülkemizin geleceğine her şeyden çok değer vermekte ve bunu bir kurum felsefesi haline getirmiş bulunmaktayız.
Teklif al >
4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al.