Yapı Eksperi

Parke Döşeme · 8 yıldır üye
Ankara Çankaya
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Misafirlerine ferah, şık ve konforlu yaşam mekanları sunmak için anahtar teslimi “TASARIM, PROJE, UYGULAMA ve MALZEME TEDARİĞİ” olarak sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Tasarım ve proje danışmanlığı hizmetleri alanlarında iç mimarlar ve mühendislerden oluşan genç ekip tarafından yürütülmektedir. Yapı Eksperi üstün ürün kalitesi, profesyonel kadrosu, misafirlerine özel ve zamanında hizmet anlayışı ile yaşam alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmak yolundadır.

Misafirlerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren geniş bir ürün yelpazesine sahip Yapı Eksperi, hafriyattan başlamak üzere alt yapı, üst yapı, iç mimarlık hizmetleri, tasarım, uygulama ve peyzaj işlerine kadar yapı konusunda uzman kadrosu ile duvar ve yer karoları, yapı kimyasalları, seramik gereçler, banyo armatürleri ve aksesuarları, banyo küvetleri ve kabinleri, parke, izolasyon malzemeleri ve banyo mobilyaları kategorilerinde Türkiye’nin önde gelen lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Yapı Eksperi, müşteri memnuniyeti, yenilikçilik ve çevrecilik ilkesini benimsemiş personeli ile ofislerinde üstün hizmet sunmaya devam etmektedir.
Teklif al >
5 Parke Döşeme Fiyat Teklifi Al