Yeni Antik Halı Yıkama &tamiri Servisi

Halı Yıkama Temizleme · 5 yıldır üye
İstanbul Küçükçekmece
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
Yeni antik halı yıkama tamir ve bakım merkezi olarak ismimize olan hassasiyetimizle çalışmakta olduğumuz halı mağazaları ile geniş müşteri portföyümüzce güvenle tavsiye edilmekteyiz. Bu başarının tabanına inecek olursak;
Orta anadolu da bir halıcı kasabasında doğmuş olmamız başlıca sebebidir. Kasabamız geçimini halı dokumacılığı ve tamirinden sağladığı için kendimizi bu renkli dünyanın içinde bulduk. Kısacası ÇEKİRDEKTEN YETİŞTİK.
Antik halı tamiri ve dokumacılığı asıl işimiz olduğu için temizliği de bizim için zor olmuyor.
Kuruluşumuzun temelleri atıldığından bu yana DÜNÜMÜZ İLE YARIŞTIK. Her daim bu temellerin üstüne sağlam taşlar koymak için çok okuduk, sürekli araştırıp geliştirdik. Deneme yanılma yöntemiyle tecrübeler kazandık önemli notlar aldık.
Teknolojiyi de kullanarak taş üstüne taş koyduk.
Gerçek kalite ucuza bulunmaz mantığıyla; ilaç, sabun, deterjan gibi sıradan piyasa ürünlerini bir kenara itip; orjinal, kaliteli, saf, ithal veya yerli hammaddeler edinerek isteğimiz doğrultusunda yüksek kalitede kendimiz ürettik.
İade kabul. Her ne sebeple olursa olsun iadeleri sorgulamadan kabul ettik. Hızlı bir şekilde zaman kaybetmeden geri teslim ettik. Buda bize müşterilerimizin yüzünden tebessüm olarak geri döndü.
İşimizi seviyoruz. Ekip olarak yaptığımız işi severek, eğlenerek ve her zaman öğrenerek yapıyoruz. Bilginin ve bilmenin bilinciyle birşeyleri gerçekten ortaya koyabilmek, üretebilmek, yapıyor olabilmek ve takdir alabilmek. Bu bizlere tarifsiz bir haz ve gurur veriyor. Temelimize koyduğumuz en sağlam taşlardan biriside bu.
1.sınıf işçilik, özgün kalite. Halılarınızı kesinlikle otomatik makinalarda yıkamıyoruz. Tamamen el becerisi ve ustalıkla yapısına göre farklı işlemlerce orjinalini koruyarak HASSASİYETLE ilk günkü gibi olmalarını sağlıyoruz.
Yeni antik halı yıkama, tamir ve bakım merkezi olarak iyi günler dileriz. Hoşçakalın.
Teklif al >
3 Halı Yıkama Fiyat Teklifi Al.