Yıldız Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe Cam Temizliği · 7 yıldır üye
Konya Selçuklu
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2008
Yıldız temizlik kurucuları 2008 yılında girmiş oldukları sektöre 2011 yılına kadar KONYA 'nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezin de , inşaat sonrası temizliklerde ,villa temizliklerinde , banka temizliklerinde ,ve özel kurum ve kuruluşlarda profesyonel olarak görev yapmışlardır. görev aldıkları 3 yıl içerisinde deneyim ve tecrübe kazanarak 2013 yılında YILDIZ TEMİZLİK 'i kurup önce KONYA ya sonra tüm TÜRKİYE ' nin il ve ilçelerinde hizmet vermeye başlamışlardır.
YILDIZ TEMİZLİK olarak firmamızın en önemli prensibi kaliteli temizlik hizmet anlayışı olup en temiz en hijyenik ortamların siz değerli müşterilerimizin en doğal hakkı olduğunun bilincinde olmaktır.

Bu hedefte en iyi temizlik , en ekonomik temizlik için ( YILDIZ TEMİZLİK )

Bunlara ilave olarak YILDIZ TEMİZLİK 'in size sunduğu değerler.

1.) Artan işletme verimliliği

2.) Varlıklarınızın değer ve kullanım süresinin artması 3.)Artan satın alma gücü sayesinde maliyetlerin düşürülmesi 4.)müşterilerimize daha etkin hizmet sunma imkanı

Kapıcılık hizmetleri , inşaat sonrası temizlik hizmetleri , banka temizlik hizmetleri , su baskını temizlik hizmetleri gibi tüm uzmanlık alanlarımızda sürekli olarak bilgiye ve insana yatırım yaparak ve başarısı kanıtlanmış yöntemleri kullanarak tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

* GÜVEN

* KALİTE

*TECRÜBE

*HİZMET SONRASI DESTEK

*VERİMLİLİK

*ÖZGÜR VE FARKLI HİZMET ANLAYIŞI

*ÇALIŞKAN EKİP KADROSU

*KOLAYLIK

*HIZ

*SEKTÖRDE TANINIRLIK.
Teklif al >
3 Dış Cephe Cam Silme Fiyat Teklifi Al.