Zafer Güloğlu

Parça Eşya Taşıma · 1 yıldır üye
Antalya Muratpaşa
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2019
Gerek çağın gereklilikleri gerek günümüz ihtiyaçları bizlere olan görevimizi yerine getirmemizde ve yeni hizmetlerle muhatabı olduğumuz sizler olan müşterimize daha farklı, uygun, cebi yakmayan yeni ve gelişmekte olan Parça Eşya Taşıması hizmeti vermekteyiz. Parça Eşya Taşıması taşımacılık hizmetinin bize göre en önemli hizmetidir kazan kazan yani hem müşterinin cebini yakmadan hemde firmanın cebini yakmayan iki tarafada kazanç sağlacak faydalı bir hizmettir
Parça Eşya Nedir? İşleyişi nedir
Parça Eşya Taşıması Bir yada az miktardaki eşyalarınızı deponuza, iş yerinize, yazlığınıza ya da başka bir evinize götürücek tamamlayacak olan eşyalar kümesidir.
İşleyişi ise öncelikle gidilecek eşyalarınız belirtilir Örnek verecek olursak ANTALYA’dan İzmire 10 Koli eşyanız gidecek bu eşyaları kamyonetimizle götürürüz hem hızlı hemde sorunsuz bir şekilde size teslim etmiş oluruz.
Kamyonetler Kamyon ya da agır ticari araçlara göre daha pozitiftir. Neden? Çünkü Büyük araçta eşyaların karışma riski vardır veya büyük araçların yani bahsettiğimiz kamyon ağır ticarilerin dogası gereği çok fazla araç için hareket eder ama bahsettiğimiz ki Kamyonetimiz de 1.sınıf araçlardan farkı yoktur bu aracımız hem hızlı hemde daha az oyuncu hareketi sağlar.
Parça eşya taşıma hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Türkiye nin her yerine parça eşya taşıma işi kamyonetimizle sorunsuz hizmet veriyoruz. Kargo firmalarında daha uyguna parça eşya taşımacılığında taşımayı firmamız olarak müşterimizin hizmetine sunmamın gurunu yaşıyoruz. Parça eşya taşıma konusunda özellikle ANTALYA ili içerisinde, gerek kalitesi gerek de uzmanlığı ile önde gelen firmaların aralarında olmaktan gurur duyuyoruz. Parça Eşya Taşımada ANTALYA da ve Türkiyede öncül bir firmayız. eğer halen tatmin olmadıysanız arayarak destek alabilirsiniz. BY ZG. ŞEHİRİÇİ NAKLİYE KURYE.
Teklif al >
4 Eşya Taşıma Fiyat Teklifi Al.