Zeliha Özata

EMDR Terapisi · 2 yıldır üye
Bursa Nilüfer
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Zeliha ÖZATA
Uzman Psikolog; İşyeri Psikoloğu; Aile Danışmanı; Emdr Terapisti

Bursa Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi mezunudur. Psikoloji lisans eğitimini 2006 yılında Ankara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Lisans Tezi: Laboratuvardan Günlük Yaşama Bellek (Tez Danışmanı: Doç.Dr. Nurhan Er). 2009 yılında Sosyal Psikoloji Yüksek Lisansını da Ankara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans Tezi: İzlenim Ayarlamacılığı ve İş Doyumu Arasındaki İlişkinin Sosyo-ekonomik Düzeye Göre İncelenmesi (Tez Danışmanı: Prof. Dr. Ali Dönmez).
İş Deneyimi:
2006- 2008 yılları arasında TÜBİTAK-SOBAG tarafından desteklenen projede (Proje No: 106K021- Günlük Belleğin Farklı Yaş Gruplarında ve Klinik Örneklemlerde Değerlendirilmesi) yarı zamanlı “veri toplayıcı” olarak çalışmıştır.
2007- 2009 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Hastanesi Çocuk Psikiyatri Polikliniği ve Kliniğinde psikolog olarak çalışmıştır.
2009- 2011 yılları arasında, İstanbul Ana Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde engelli çocuk, ergen ve aileleri ile çalışmıştır.
2011- 2015 yılları arasında, Oyak- Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş. İnsan Kaynakları İş Sağlığı ve Güvenliği Departmanında işyeri psikoloğu olarak çalışmıştır, mavi- beyaz yaka çalışanlara bireysel olarak psikolojik destek vermiş ve örgütün gereksinimlerine göre eğitimler düzenlemiştir.
2014 yılından beri yarı zamanlı olarak, Üstünberk Holding’ te (Martur OSB; Fompak Plastik; Fompak Siperlik Fabrikalarında) işyeri psikoloğu olarak hizmet vermeye başlamış ve halen devam etmektedir.
2016 yılında Golf Dondurma fabrikasında,
2017 yılında OMTEC fabrikasında işyeri psikoloğu olarak hizmet vermeye başlamıştır.
2018 yılında da Özel Rozet Aile Danışma Merkezi’nin kurucu ortağı olmuştur.
İşyeri psikoluğu olarak çalıştığı kurumlarda, kurumun gereksinimlerine göre düzenlediği sunum ve seminer başlıkları şöyledir: Stres ve Stres ile Başaçıkma Yöntemleri; Gevşeme Egzersizleri; Öfke Yönetimi; Aile içi İletişim ve Anne Baba Tutumları; Kuşakl
Teklif al >
4 EMDR Terapisi Fiyat Teklifi Al.