Zengin Dizayn

Web Site Yapımı · 5 yıldır üye
İstanbul Tuzla
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2010
Ekip olarak 8 yıldır bilfiil web sitesi, yazılımı ve tasarımı yapmaktayız. Ekibimizde 1 frontend, 1 backend, 1 mühendis, 2 grafik tasarımcı, 1 SEO uzmanı ve sosyal medya uzmanı bulunmaktadır. Kendi yazılımımız olan CMS platformu olduğu gibi yoğunlukla tercih edilen wordpress tabanlı web siteleri de yapmaktayız. Sunucu hizmetleriyle birlikte paket halinde servis etmekteyiz. Kişisel, kurumsal, e-ticaret, ürün tanıtım, landing page türü web sitelerini yoğunlukla inşa etmekteyiz. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun bir plan ve tasarım belirleyerek, geliştirme sürecini başlatıyoruz.

İhtiyaçlarınızı anlatın, birlikte ihtiyaçlarınıza cevap veren profesyonel, kurumsal bir web sitesi inşa edelim. Sizi iyi dinliyor ve taleplerinizle tam eşleşen çözümler sunuyoruz. Konusunda uzman bir ekip olarak çalışıyoruz. Bu anlamda sizi en iyi yansıtan web siteleri ortaya çıkarıyoruz. Güncel trendi takip ediyor, en iyi ve en güncel yazılım çözümlerini sunuyoruz. CMS, Wordpress, OpenCart ya da özel yazılım fark etmez çünkü biz bu konuda uzmanız. Çünkü 8 yıldır bu işi yapıyoruz.

Başlamak, bitirmenin yarısıdır. Tam da bu sebeple, bize ihtiyaçlarınızdan, firmanızdan ya da bireysel gereksinimlerinizden, nasıl bir web sitesi arzuladığınızdan, kaç sayfa olacağından, hangi renkleri tercih ettiğinizden bahsedin ve bir başlangıç yapalım. Sonrasında bizden gelecek önerileri ve teklifi dinleyin. Hazır olduğumuzda başlayalım.

Modelimiz nasıl işliyor?
Öncelikle sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda bir web sitesi gereksinim analizi raporu çıkarıyoruz. Daha sonra size uygun bir teklifle dönüyoruz ve uygun tema örnekleri sunarak, neler yapılabileceği ya da yapılamayacağı ve ne kadar süreceği hakkında bilgilendiriyoruz. Teklifi kabul etmeniz halinde sürece başlıyoruz. Belirlenen süre sonunda websitenizi tam faal teslim ediyoruz.

Referanslarımız için: https://www.zengindizayn.com/referanslarimiz/
Program Yöneticisi Telefon: +90 530 101 9091
Teklif al >
4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al