En İyi 10 İlkadım Samsun Dil ve Konuşma Terapisi

4 Dil ve Konuşma Terapisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Fatma Çelik Aker

Fatma Çelik Aker

Dil ve Konuşma Terapisi · İlkadım, Samsun
Merkezimiz; dil, konuşma ve ses bozukluğu olan çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik terapi ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Amacımız; bilimsel kanıtlara dayalı terapi yöntemlerini kullanarak dil, konuşma ve ses bozukluğu yaşayan bireylerin en etkili biçimde sağlıklı dil ve konuşma düzeyine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.
Hakan Demir

Hakan Demir

Dil ve Konuşma Terapisi · İlkadım, Samsun
Uzman dil ve konuşma terapistiyim. afazi,artikülasyon,kekeme,down sendromlu insanların tedavilerini uzun zamandır yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem S.
Dil ve Konuşma Terapisi   25/02/2021

Neva hanım gayet ilgili tüm süreci çok yakından takip ediyor. Seanslarımız devam ediyor ve çok memnunuz. Seans öncesi yaptığı hazırlıklar ve konuya farklı yaklaşımı oldukça etkileyici.

         
Mutlu E.
Dil ve Konuşma Terapisi   11/02/2021

Ayşegül Özcan hocamın uzmanlığı doğrultusunda online hizmet alarak Çocuğum k, g, r seslerini söyleyemiyordu. Daha önce hiç duymadığım masaj teknikleriyle çocuğumu çok kısa sürede iyileştirdi. Daha ilk seansta bile k sesini çıkarabildi ve bunu kendisi de farkettiği için müthiş bir özgüven oluştu ve konuşma isteği arttı. Arkadaşlarıyla olan iletişimi arttı. Kesinlikle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Mesleki hayatında da başarılarının devamını diliyorum.

         
Mehmet B.
Dil ve Konuşma Terapisi   09/02/2021

Setenay hanım bir arayış içindeyken tatlı dili ve anlayışıyla bir telefon görüşmesi sonucu güvenimizi kazandı ve tabi oğlumum da sevgisini henüz yolun başındayız gecikmiş konuşmamız var hızlı bir giriş yaptık meyvesini çabuk alacak gibi duruyoruz iyiki yolumuz keşişti herkese tavsiye ederim

         
Esra A.
Dil ve Konuşma Terapisi   07/02/2021

Setenay hanımın hemen dönüş sağlaması ve telefonda içimi ferahlatmasina ne kadar teşekkür etsem azdır ilk görüşmemizden sonra da umuyorum ki oğlumla da çok güzel anlasacaktir merakla bekliyoruz tanışmayı kendisiyle :)

         
Rahime Ö.
Dil ve Konuşma Terapisi   21/01/2021

Ulaşım sorunumuzdan kaynaklı kendisi ile çalışamadık. Fakat işletişim kurduğumuz andan itibaren çok sıcak kanlı ve samimi enerjisinden dolayı çok memnun kaldık. Çalışma hayatında çok çok başarılar dileriz.😊

         
Barış T.
Dil ve Konuşma Terapisi   17/01/2021

Mustafa bey ile 6. seansımızı geride bıraktık; işine tüm detayları ile hakim, donanımlı, disiplinli, ebeveyni de eğiten, soruna odaklanan bir terapist. Bunların yanında az rastlanır ölçüde saygı, dürüstlük ve nezakete sahip. Şu ana kadar çocuğumuz ve konuşma sorunları ile ilgili her şey yolunda gidiyor.

         
Barış Ç.
Dil ve Konuşma Terapisi   15/01/2021

çok iyi bir doktor iyiki tanıdım Fırat doktoru güler yüzlü ben bazı harfleri soyleyemiyorum ve inanıyorum ki Fırat doktorum bana çok faydası olacaktır herkese tavsiye ederim

         
Tuğçe Z.
Dil ve Konuşma Terapisi   02/01/2021

Gizem hanımla 5 yaşındaki oğlumun kekemeliği üzerine çalışmaya başladık. Kendisinin verdiği profesyonel bilgiler ve güvenirliği eşiğinde kaygılarımız azaldı. Çocuklarla iletişimi çok iyi ve profesyonel. Oğlum ve bende çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Dil ve Konuşma Terapisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz