En İyi 25 İnşaat Sonrası Temizlik Firması | Armut

En İyi 25 İnşaat Sonrası Temizlik Firması

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.990 İnşaat Sonrası Temizlik Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aybars Temizlik

Aybars Temizlik

Aybars Temizlik olarak Istanbul un Anadolu Yakasinda bulunan tum ilcelerine hizmet vermekteyiz. %100 Musteri Memnuniyeti odakli çalişıyoruz.Memnun kalmadiginiz taktirde is tekrarimiz mevcutdur.Tecrübeli ve uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize tüm temizlik konusunda uygun fiyatlara kaliteyi ve güveni ayağınıza kadar getiriyoruz.Ev temizliği ofis temizliği inşaat sonrası daire temizliği güven ve titizlikle yapılır.
Hacı Ali A.

Hacı Ali A.

Merhabalar, Akyüzler temizlik firması olarak, Ankara da 6 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İnşaat sonrası temizlikleriniz için (kaba ve ince temizlik dâhil) ücretsiz keşif imkânı sunarak doğru ve uygun fiyatı sizlere sunuyoruz. Yapmış olduğumuz temizlik sonrasında sizleri ekstra bir iş ve zahmette bırakmadan işimizi zamanında teslim ediyoruz. İnşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınıza uygun ve doğru fiyata sahip olabilmek için aramanız yeterli.
Fatsa 52 Şirketler Grubu

Fatsa 52 Şirketler Grubu

Şirketimiz 2016 yılında kurulmuş ve kısa sürede tün İstanbul geneline profesyonel hizmet verilmeye başlanmıştır. Gelen talep üzerine temizlenecek yerin keşfi yapılır ve müşterimize mail olarak kaç personelle hangi makine kimyasal ve malzemelerle temizlik yapacağımız bildirilir.Gelen onay sonrası sözleşme hazırlanarak müşterimize anlaşılan saatte şirket aracımızla gidilir. Tüm camlar pimapenler üzerilerindeki boya bant vs iç dış temizlenir. Banyolar kimyasallarla yıkanır duvarlar kapılar na
Can Temızlik Hizmetleri

Can Temızlik Hizmetleri

ÇANAKKALE MERKEZ VE BALIKESİR EDREMİT bölgesinde inşaat sonrası, boş daire, ofis, eşyalı daire, eşyalı ofis, apartman merdiveni, site temizliği, restorant, cafe, magaza açılış ve periyodik temizlik hizmeti, mağaza, kafe, restorant periyodik cam ve açılır kapanır tente silimi hizmeti, part time - fulltime temizlik elemanı temini ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bizi aramadan karar vermeyiniz.
Haydar P.

Haydar P.

1993’den itibaren temizlik sektöründe hizmet vermekteyim otel ve AVM’de şeflik ve müdürlük yaptım. Uzunca bir süredir ekibimle birlikte profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz. inşaat sonrası temizlikte çok başarılı olduğumu düşünüyorum tabiki ekinimin sayesinde saygılarımla.
Favori Temizlik

Favori Temizlik

Uzman kadromuz ve tecrübemiz yanınızdayız .2011 yılından beri sektörde her geçen gün daha fazla müşteri memnuniyeti hedefi ile ilerlemekteyiz.Apartman-Bahçe Temizliği-Ev Temizliği-Ofis Temizliği inşaat sonrası temizlik Her türlü temizlik hizmeti konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Halim Ö.

Halim Ö.

İnşaat Sonrası Temizlik İhtiyaçlarına En Hızlı Çözümler Son derece zahmet gerektiren bir iş olan inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde tüm inşaat kalıntıları komple temizlenerek binalar kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu konuda uzman olan kişilerin gerçekleştirmiş olduğu inşaat sonrası temizliklerde, en başarılı yöntemler uygulanarak kısa sürede etkili sonuçlar elde edilmektedir. Gerekli tüm ekipmanlar ve malzemeler ile istediğiniz alana saatinde gelerek temizliğe başlayan ekip
Royal D.

Royal D.

Vizyonumuzla hedeflerimize ulaşmanın tek yolu Misyonumuzla tüm süreçlerde kesin müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmetler sunmaktır. Temizlik Hizmetleri Site ve Apartman Temizliği Mağaza ve Ofis Temizliği Dış Cephe Cam Silme İnşaat Sonrası Temizliği Ev Temizliği İlaçlama
Ataser Yönetim Danışmanlığı Temizlik Turizm Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi

Ataser Yönetim Danışmanlığı Temizlik Turizm Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi

Vermiş olduğumuz Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi dışında inşaat sonrası deneyimli ekiplerimizle temizlik hizmeti de vermekteyiz.
Hülya A.

Hülya A.

Çetka Grup olarak sektörde 2. yılımızı doldurduk. inşaat sonrası hizmetlerimizde profosyonel ekibimiz ve dünya markası kimyasallarımız ile hizmet vermekteyiz. Yapılan tüm işler iş planına uygun olarak yapılıp, kadın yöneticimiz tarafından kontrol edilip teslim edilmektedir.
Osm Organizasyon Temizlik Hiz.

Osm Organizasyon Temizlik Hiz.

İnşaat sonrası temizlik derken, mütahhitten sonra kaba temizlik yapılmış ancak oturuma hazır hale gelecek halde ince bir temizliğin yapılmasını kastediyoruz. OSM TEMİZLİK FİRMASI olarak en çok uzmanlaştığımız alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizliğin zorluklarını biliyor, tam da talebi karşılayacak bir şekilde donanımlı bir ekipman ve uzman ekiplerle çalışmanın gururunu yaşıyoruz. İnşaat Sonrası Temizlikte Yapılanlar: Camların çizmeyen ince kazıma aparatı ile boya, harç, silikon ve eti
Bünyamin B.

Bünyamin B.

Sakarya ve çevre illerde verdiğimiz kaliteli hizmeti sizlere en hızlı ve pratik şekilde ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ev temizliğinden, dış cephe temizliğine, amerikan siding temizliği ve temizlik ihtiyacı duyduğunuz her alanda piyasada bulunan onaylı, sağlığa zarar vermeyen ürünler aracılığıyla temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz.
Dünya Bilişim San.tic.ltd.şti.

Dünya Bilişim San.tic.ltd.şti.

Selamlar evisyeritemizligi.com olarak temizlik işlerini firma güvencesi ile özenle ve titizlikle yapmaktayız. Personellerimiz şirketmizde tam sigortalı olarak çalışmaktadır. işimizin daima arkasındayız. teşekkürler. Sedef.
Zirve Temizlik

Zirve Temizlik

Kalite bize göre kişi yada kuruma göre değişebilen değil, bir standart üzerinden her müşterilerimize eşit verilmesi gereken bir olgudur ve değişkenlik gösteremez.Profesyonel Temizlik Hizmetini İzmir Genelinde Vermekteyiz .
Yüce Temizlik, Hasta Ve Yaşlı Bakım Hizmetleri Ltd A.

Yüce Temizlik, Hasta Ve Yaşlı Bakım Hizmetleri Ltd A.

İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis Temizliği, Apartman ve Bina Temizliği, Dış Cephe Cam Silme v.s. gibi bütün temizlik işleri uzman ekiplerimizce itina ile yapılır.
Doruk Bina Yönetimi& T.

Doruk Bina Yönetimi& T.

İnşaat Sonrası Temizlik Ev veya iş yerinde yapılan inşaat, tadilat işlerinden sonra, Doruk Temizlik ve Destek Hizmetleri, sizin için temizliği A ‘dan Z’ ye zeminden tavana yapmaktadır. Konusunda uzman Doruk Temizlik Personeli ilk olarak temizlenecek mekanın keşfini yaparak kullanılacak malzeme ve ekipman listesini hazırlar. Ekip şefi ile birlikte temizlenecek alana gelen ekibimiz aşağıdaki İnşaat ve tadilat sonrası temizlik işlerinizi yapar. Camlar mermerleri ve çerçeve içleri dahil, Caml
GUT EGE TEMİZLİK HİZMETLERİ

GUT EGE TEMİZLİK HİZMETLERİ

İNŞAAT SONRASI GENEL TEMİZLİK Tüm mekanlar için geçerlidir. Konut, bina, işyeri, plaza, otel, restoran, mağaza, banka, ofis, fabrika. Bu mekanlarda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklarına sebep olacaktır. Bu tarz bölgeler temizlenmeden önce zeminde bulunan kaba çöpler toplanır, oluşmuş olan harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile kabası alınır ve daha sonra sanayi tipi makinalar ve kimyasallar yardımı ile yıkama yapılır.İnşaat kısmı tamamlanmış, henüz yerleşimi yapılm
Nergis C.

Nergis C.

Merhaba, insaat ve tadilat sonrası temizlik işlerinizi memnuniyetinizi ön planda tutarak zamanında ve özenle yaparız
Özdemir Grup

Özdemir Grup

Temizlenmesi gereken apartman ve daireler haricindeki merdivenler baştan aşağıya süpürülerek detaylı olarak temizlenir. Bu temizliğe merdiven korkulukları dahildir. Ve pano gibi yerlerde dahil edilip silinir. Ortamdaki bakteri ve tozlar mikroplar temizlenerek yok edilir. Gerek kimyasal maddelerle gerekli mudahale işlemleri gerçekleştirilir. Ve ortaya çıkan son derece hijyenik ve temiz bir ortam yaratılır.
Cahit S.

Cahit S.

Soydanlar temizlik Olarak hizmet vere bilmek için elimden geldiğince sizi menun ede bilmek için burdayım burda bişeyleri yazarak kendimi tanıtmam biraz zaman alır isterseniz soydanlar temizlik Olarak size hizmet verelim kararı siz verin saygılarımla
Karaman Temizlik

Karaman Temizlik

Karaman da Ev iş yeri inşaat ve inşaat sonrası fabrika okul ve camii Temizliği hizmeti vermekteyiz 3 yıldır sektörde profesyonel ve çözüm odaklı ekibimizle Gerçek Güç Gerçek Temizlik İlkesiyle Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.
Muzaffer E.

Muzaffer E.

YETKİNLİĞİM OLMAYAN HİÇ BİR İŞE TALİP OLMAM,ÇOK TİTİZ VE TEMİZ ÇALIŞMAYA ÖZEN GÖSTERİRİM ALMIŞ OLDUĞUM BÜTÜN İŞLERİ ÖNCALIKLE KENDİ İÇİME SİNMESİNİ ÖNEM VERİRİM.
Mutlubiofis

Mutlubiofis

Çalışma arkadaşlarınız mikroplar olabilir mi? Gününüzün en az 8 saatini geçirdiğiniz çalışma alanlarınız ne kadar temiz olabilir? Bir günde 10.000.000 kadar bakteriye maruz kaldığımız ofislerimizde hijyene vermemiz gereken önem oldukça fazla. Fakat günümüz koşullarında bir temizlik personeli istihdam etmenin maliyeti de yadsınamaz derecede fazla! İşte tam da bu noktada mutlubiofis yanınızda !
Ses Temizlik

Ses Temizlik

Bornova merkezde kurulan şirketim İzmir’in heryerinde kaliteli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir fiyat teklifi için bizi arayın
Ramazan S.

Ramazan S.

Slm ebnım açıl işe ıhtıyacım var temizlik konusunda 10 yıldır çalışıyorum ince temizlik inşaat sonrası temizlik vıllalarda bahçetemizligi şirketlerde temizlik yaptım bana yardımcı olursanız sevinırım şimdiden teşekkürler
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
elif boncukçu
İnşaat Sonrası Temizlik   20/07/2018

tadilat sonrası evi tertemiz bir ev haline çevirdiler,çok memnun kaldık.Herkese tavsiye ederiz.

         
Furkan Taha ÖZBURUN
İnşaat Sonrası Temizlik   17/07/2018

Osman bey ve eşi zamana riayet ederek geldi, eşi ve kendisi özveri ile işlerini yaptılar, özellikle rica ettiğim konulara hassasiyet göstermişler, çok memnun kaldım inşaat sonrası temizlik için gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
Suat Demir
İnşaat Sonrası Temizlik   15/06/2018

Sagolsunlar çok ilgililerdi fiyattada indirim yaptılar şahaneydi teşekkür ederim 😊 belirtilen saatte miss gibi yaptılar evimi şahane

         
Fatma Ka
İnşaat Sonrası Temizlik   27/05/2018

Atalay bey ilk gün itibarıyle sağolsun kibarlığı ve özverisi ile güzel dialog kurdu. Evde yapılan temizlikte ekibi tarafindan biraz ihmal edilen mutfak dolaplarını pazar sabahı erkenden gelerek bizzat kendisi temizledi. Gerek iş disiplini, gerek pozitif iletişimi ve gerekse işine hakkıyla sahip çıkışı takdire şayandır. Kendisini tanımaktan mutluluk duydum. Teşekkür ederim 😊

         
Ozum İtez
İnşaat Sonrası Temizlik   23/05/2018

Tayfun bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Tam söyledikleri zamanda geldiler ve tahmin ettikleri gibi işi bitirdiler. Gayet memnun edici, güzel bir iş çıkardılar.

         
Oğuz Kaan SIRLAN
İnşaat Sonrası Temizlik   15/05/2018

Tadilatı yapan usta evi teslim edemedi. O yüzden zor şartlarda çalıştılar. Evi teslim alamadığım için çok kontrol edemesem de iyi bir iş çıkardıklarını düşünüyorum genel olarak.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz