En İyi 10 İstanbul Bahçe Duvarı Firması

3 Bahçe Duvarı Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 480 Bahçe Duvarı Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hatip Bor

Hatip Bor

Bahçe Duvarı Yapımı · Tuzla, İstanbul
Herkese selamlarımla öncelikle yaptığımız her işte saygı önceliklidir işleriniz yapmak bizim önceliğimizdir özgürtasyapimi.com üzerinden işlerimizi görüp referanslarımız ile görüşebilirsiniz saygılarımla
Semih Bozdemir

Semih Bozdemir

Bahçe Duvarı Yapımı · Sarıyer, İstanbul
Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.
Isa Kazak

Isa Kazak

Bahçe Duvarı Yapımı · Ümraniye, İstanbul
Istanbul başta olmak üzere ülkemizin heryerinde desenli bahçe duvarı hizmeti veriyoruz. 60 cm den 3.00 metreye kadar farkli yuksekliklerde cevre duvarlarinizi yapıyoruz. Projelerinizde çözüm ortaginiz.
Müslüm ÇAKIR

Müslüm ÇAKIR

Bahçe Duvarı Yapımı · Silivri, İstanbul
Fabrika, Avm ve Konut projelerinin başta kaba inlaat olarak tüm işlerini yapmaktayız. Firma yada kişisel olarak işlerinizi yapabiliriz. Referanslarımızı inceleyerek karar verebilirsiniz.
Turgut Yıldız

Turgut Yıldız

Bahçe Duvarı Yapımı · Bahçelievler, İstanbul
16 yasimdan itibaren insaat işindeyim.şu an 38 yaşindayim. Malzemeli insaat yapiyorum.istanbul genelinde bitirmis oldugum projelerim vardır.2000m2 yapicak kerestem mevcut.ordu fatsa ilcesine kayitliyim.
BOM YAPI

BOM YAPI

Bahçe Duvarı Yapımı · Çekmeköy, İstanbul
Hertürlü inşaat işi kalıp+demir+beton+duvar, anahtar teslim, işçilik hizmeti verilir. Vinç kiralama, harita hizmeti gibi birçok alanda hizmet verilir.
Cengiz  KOÇ

Cengiz KOÇ

Bahçe Duvarı Yapımı · Kağıthane, İstanbul
Kalebodur, fayans, mermer, yapı blok, ytong ve bims işleriniz yapılır, farkımızı yazımızdan değil işimizden anlayacaksınız.
Gokhan Yumat

Gokhan Yumat

Bahçe Duvarı Yapımı · Çekmeköy, İstanbul
Marmara bölgesinde kaliteli.hizli ve ekonomik hizmet sunan firmamiz farklı seçenekleri ile hizmetinizdedir bizden fiyat mutlaka alin.ücretsiz kesif.
Altıntaş Kalıp

Altıntaş Kalıp

Bahçe Duvarı Yapımı · Arnavutköy, İstanbul
Tüm özel mekanlarınza desenli bahçe duvarı yapılır dekoratif ve şık görünüme sahiptir özel logo ve firma isimleri duvarda çıkartılır tek kalemde herşey betonda bitiyor bahçe duvarınzı yaptırmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçin saygılarımla Altıntaş kalıp
Ali Balcı

Ali Balcı

Bahçe Duvarı Yapımı · Çatalca, İstanbul
Taş Duvar istinat duvarı bahçe düzenleme ve peyzaj işleri itina ile yapılır. 2006 yılı ile 2008 yılları arasında kemerburgaz göktürk te kemer yapının işlerini hakkı ile yapıp teslim ettik.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bahaddin D.
Bahçe Duvarı Yapımı   04/12/2020

Apartmanımıza, Ahmet bey ile bahçe duvarımızı yaptık, standart bahçe duvarının dışında ek taleplerimizi karşıladı. Yapılan işçilik ve duvarın düzgünlüğü tüm apartman sakinlerince beğenildi. İlk kez kendisi ile iş yaptık ama 40 yıldır çalışıyormuşuz gibi sorunsuz tamamladık işi.

         
Deniz E.
Bahçe Duvarı Yapımı   27/08/2020

İşçilik 10 üzerinden 10. İnsan ilişkisi de 10 üzerinden 10. Gözünüz kapalı işi verebilirsiniz. Mehmet bey ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Said A.
Bahçe Duvarı Yapımı   13/08/2020

Evimizin Duvar Ve Kaba Inşaat Işlerini Gününden Önce Bitirdiler. Öncelikle Mimr Suna Hanım Ve Eşi Salıh Beye Daha Sonrada Tüm Ekibe Teşekkür Ederiz Elinize Emeğinize Sağlık.

         
Adem A.
Bahçe Duvarı Yapımı   12/07/2020

Çimkar yapı dekorasyona aldığım hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten işçilikleri mükemmel herkese tavsiye ediyorum.

         
Selçuk K.
Bahçe Duvarı Yapımı   04/06/2020

12x3 metre yükseklikte perde beton duvar yapım işini 1,5 metre yükseklik olarak revize ederek tamamladık. İsteklerimize elinden geldiğince cevap verdi. Pazartesi başladı bugün 4 günde kalıpları söktü.

         
Halil K.
Bahçe Duvarı Yapımı   19/04/2020

Ali bey ilgili alakalı, hemen cevap verdi. A dan Z ye en iyi fiyat ve kaliteli hizmet vermekte. Hızlı ve estetik işler yapmakta.

         
Güvenç Ç.
Bahçe Duvarı Yapımı   21/05/2019
gallery thumbnail

Tam söylediği gibi ve tam söylediği sürede duvarımızı yapıp teslim etti. ellerine sağlık Nurullah usta. Kapımızın önünde moloz vs de bırakmadı güvenimizi boş çıkarmadı bu sebeple sitemizden başka iş de alıp çalışmaya devam etmekte.

         
Ahmet D.
Bahçe Duvarı Yapımı   28/07/2018

Hodres Home Sahibi Fatih Bey ile çalışmak son derece memnuniyet vericiydi. İçimize sinen bir bahçe duvarı ve çiçeklik yaptı. İşin yapılışı esnasında karşılık fikir alış verişi yaparak istediğimiz yönde bir imalat yaptı. İş sonunda temizlik de yaparak tertemiz bir çevre teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Bahçe Duvarı Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz